11 Kasım 2011, Cuma 07:17:46

PAS GEÇEN UÇAK...

Somali ziyaretinde bindiği uçakta büyük tehlike atlatan Ajda Pekkan, üç ay sonra aynı korkuyu Antalya’da yaşadı.
  • China southern airlines dan Reklam teklifi aldı fakat Türk Hava yollarıyla uçacak kadar milliyetçi.. Helal!
  • kadın geberirken bile sosyetik olup hava atacak yaa
  • Önce konuşmayı öğrensin. BU nedir yahu. Radikal iniş miş.... Neymiş bu radikal iniş ???? Bunları adam yerine koyup "çok korktu, yok bilmem ne s..tı...."yazmayın bunları buraya... Yakışmıyor....
  • Cok güldüm... Güzel yorum.. Hakkaten radikal iniş nedir Sayın Zonguldak'ın zo'su Ajda Pekkan?? ( zo'yu hatırlarmisiniz bilemem)
Geçtiğimiz Ağustos ayında Somali’ye giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a eşlik eden heyeti taşıyan uçak, Mogadişu Havaalanı’na inerken büyük tehlike atlatmıştı. Dört köpeğin piste fırladığını gören pilot, onlara çarpmamak için uçağı sağ tarafa yönlendirince kanat zemine temas etmiş ve hasar görmüştü.

Uçakta bulunan Ajda Pekkan, korku dolu dakikaları “Hâlâ titriyorum. Böyle radikal bir iniş beklemiyordum” diye anlatmıştı.

Son anda vazgeçti

Ajda Pekkan, Somali ziyaretinden yaklaşık üç ay sonra aynı korkuyu Türkiye’de yaşadı. Ünlü sanatçı, Kurban Bayramı’nda Mardan Palace Otel’de konser vermek için Antalya’ya gitti. Onu taşıyan uçağın pilotu, inişe hazırlandığı sırada önünde yabancı bir cisim fark etti. Piste inmekten son anda vazgeçen pilot tekrar havalandı, 20 dakika kadar havada tur attıktan sonra sorunsuz bir şekilde havaalanına indi.

(Hürriyet)
PAS GEÇEN UÇAK...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 7 yıl önce
China southern airlines dan Reklam teklifi aldı fakat Türk Hava yollarıyla uçacak kadar milliyetçi.. Helal!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kadın geberirken bile sosyetik olup hava atacak yaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Önce konuşmayı öğrensin. BU nedir yahu. Radikal iniş miş.... Neymiş bu radikal iniş ???? Bunları adam yerine koyup "çok korktu, yok bilmem ne s..tı...."yazmayın bunları buraya... Yakışmıyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Cok güldüm... Güzel yorum.. Hakkaten radikal iniş nedir Sayın Zonguldak'ın zo'su Ajda Pekkan?? ( zo'yu hatırlarmisiniz bilemem)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000