26 Nisan 2015, Pazar 11:53:42

PARK HALİNDEKİ UÇAĞIN MOTORUNA OTOBÜS ÇARPTI

Özbekistan'ın başkenti Taşkent'teki havalimanında ilginç bir kaza yaşandı. Yolcu otobüsü park halindeki Boeing B767'nin motoruna çarptı.
  • Bence havalimanında bulunan her araca hassas sensörlü otomatik fren mekanizması konulmalı. Hem can hem mal güvenliği için gerekli. Olur böyle şeyler, insanlık hali, adamın farkedilmeyen bir hastalı vardır, kendini kaybetmiştir, el frenini çekmeyi unutmuştur, bayılmışır, vs vs..
  • Bombos alanda nasil carpabilmis sasirtici.
  • Bravo sana
  • Globally foss yazalim adet yerini bulsun

Olay önceki gün Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te meydana geldi. Özbekistan Havayolları'na ait Boeing B767-300ER tipi uçak park halinde bekliyordu.

Havalimanlarındaki yolcu taşıyan otobüs, park halindeki Özbekistan Havayolları uçağının motoruna çarptı.

Kaza sonrası otobüsün ön camında kırık oluşurken olayda kimse yaralanmadı. Özbekistan Havayolları'na ait Boeing 767-300ER tip uçağın motorunda ise hasar olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.PARK HALİNDEKİ UÇAĞIN MOTORUNA OTOBÜS ÇARPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Çok uçan Adam ~ 3 yıl önce
Bence havalimanında bulunan her araca hassas sensörlü otomatik fren mekanizması konulmalı. Hem can hem mal güvenliği için gerekli. Olur böyle şeyler, insanlık hali, adamın farkedilmeyen bir hastalı vardır, kendini kaybetmiştir, el frenini çekmeyi unutmuştur, bayılmışır, vs vs..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bombos alanda nasil carpabilmis sasirtici.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bravo sana

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Globally foss yazalim adet yerini bulsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000