01 Nisan 2013, Pazartesi 14:12:56

PARAŞÜTLE ÇAY BAHÇESİNE DÜŞÜŞ ANLARI

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, eğitmeniyle birlikte yamaç paraşütüyle havalanmaya çalışırken yaklaşık 3-4 metrelik yamaçtan çay bahçesine düştü. O anlar kameralara böyle yakalandı...
  • Başkanin işi bitmiş Rize'yi Paris etmiş bide paraşüt binmeyimi öğreniyor helal olsun baksen bu işe hay allahim sen bilirsin
  • Bu Rizeden çıkan yöneticilere Rabbim hiç mi yetenek vermemiş be kardeşim, biri ata biner at teper, diğeri paraşüte biner çay bahçesine düşer... Yöneticilikleri de ortada... Bari bahçe sahibinin kırılan ağaçlarını telafi etseler. üstüne düştükleri ağaçların çayı içilmez gari. Yürekli moderatör lazım.
  • biri attan düşer, biri yamaçtan...bu da mı Rizeli ne?...
  • RİZE + PARAŞÜT

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, yörede yamaç paraşütünü yaygınlaştırmak amacıyla Rize Belediyesi bünyesinde kurulan Yamaç Paraşütü Spor Kulübü üyeleri ve Trabzon'dan gelen yamaç paraşütçüleri ile kent merkezine bağlı Çoparçılar Mahallesi Sırahoş tepesine gitti. Burada bazı paraşütçüler bireysel atlayış gerçekleştirdi.

ÇAY BAHÇESİNE YUVARLANDI
Belediye Başkanı Bakırcı, bu atlayışların ardından paraşüt eğitmeni Köksal Özsoy ile atlayış için ilk denemesini yaptı ancak havalanmayı başaramadı.

İkinci denemede koşarak paraşütle havalanmaya çalışan Bakırcı ve Özsoy, yine başarılı olamayınca yaklaşık 3-4 metrelik yamaçtan çay bahçesine düştü.

Çevredekilerin ilk yardımı yaptığı Bakırcı, daha sonra kaza yerine çağrılan 112 Acil Yardım Servisi ekibinin yaptığı müdahalenin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Eğitmen Köksal Özsoy'da ise herhangi bir yaralanma ya da travma olmadığı öğrenildi.

PARAŞÜTLE ÇAY BAHÇESİNE DÜŞÜŞ ANLARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Kazaka ~ 5 yıl önce
Başkanin işi bitmiş Rize'yi Paris etmiş bide paraşüt binmeyimi öğreniyor helal olsun baksen bu işe hay allahim sen bilirsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yönetciler ~ 5 yıl önce
Bu Rizeden çıkan yöneticilere Rabbim hiç mi yetenek vermemiş be kardeşim, biri ata biner at teper, diğeri paraşüte biner çay bahçesine düşer... Yöneticilikleri de ortada... Bari bahçe sahibinin kırılan ağaçlarını telafi etseler. üstüne düştükleri ağaçların çayı içilmez gari. Yürekli moderatör lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ardeşenli ~ 5 yıl önce
biri attan düşer, biri yamaçtan...bu da mı Rizeli ne?...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?.. ~ 5 yıl önce
RİZE + PARAŞÜT

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000