12 Ocak 2012, Perşembe 10:34:44

ÖZÇELİK BIRAKTI, ANTALYA’DA SEÇİM HEYECANI BAŞLADI

Hava Yolları Kabin Memurları Derneği Antalya Şubesi, 15 Şubat’ta seçime gidiyor. Genel Kurul’da mevcut başkan Talat Özçelik aday olmayacak...
  • footoğraflarda yazdan kalma :) ısıtıp ısıtıp verin olur olur
  • Talat bey niye bırakıyor ki?
TASSA Antalya şubesinde seçim heyecanı başladı. 15 Şubat’ta yapılacak olağan genel kurul öncesi halen başkanlık görevini yürüten Talat Özçelik, yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Talat Özçelik, yeniden aday olmamasına ilişkin, ” Bazen gidişat nasıl olursa olsun koltuk sevdasından vazgeçmek , yeni kişi ve yönetimlere bırakmak gerekiyor” dedi.
 
 TASSA Antalya Şube başkanlığını yaptığı iki yıllık süre zarfında birçok sosyal faaliyet gerçekleştirdiklerinin altını çizen Özçelik, “ Bir çok sosyal faaliyet gerçekleştirdik. Antalya civarı ve Doğu’daki bazı okullara ayni yardımlarla giysi ve kırtasiye yardımları yapıldı. Havayolları Kabin Ekipleri Müdürleriyle dernek faaliyetleri ve derneğin gelişmesi açısından görüş alışverişlerinde bulunduk. Bizden sonra gelecek yönetime her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.
 
Özçelik, 15 Şubat’taki olağan genel kurulda bütün üyeleri oy kullanmaya davet etti. ÖZÇELİK BIRAKTI, ANTALYA’DA SEÇİM HEYECANI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
footoğraflarda yazdan kalma :) ısıtıp ısıtıp verin olur olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Talat bey niye bırakıyor ki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000