21 Mayıs 2015, Perşembe 18:55:12

Overbook olunca havalimanında çırılçıplak soyundu

Amerika'nın Kuzey Karolina eyalatindeki Charlotte Douglas Havalimanı'nda bir yolcu, overbook olduğunu öğrenince sinirlenerek havalimanında soyundu.
  • hahhahaha
  • Yolcu ahmet e, uçağın içine girdikten sonra sorun yok. Yeriniz dolu ise boş gördüğünüz bir koltuğa oturun, kabin ekibine yeriniz boşalıncaya kadar kalkmayacağınızı söyleyin.
  • Uçak kapasitesinin üzerinde bilet satılması üç kağıttır. Yok efendim iptaller oluyormuş, yok efendim esnek biletmiş. Fazla satmak zorunda diye bir şeyi de içselleştirmişiz. Otobüs firması fazla bilet satsa eminim overbook'u savunanlar onu da savunurlar. Sanki uçak kendi malıymış da para kaybediyormuş, boş gitmezmiş. Yüzde elli dolulukla uçulan yerlere de bir el atın bakalım.
  • Overbook bilmeyenler gelip konuşuyorlar havacılık için overbook gerekli bir kere başına geldi hiç sorun çıkartmaDım otel odamda yattım

Amerika'nın Kuzey Karolina eyalatindeki Charlotte Douglas Havalimanı'ndan Venezuela'ya uçmak için havalimanına gelen bir yolcu, overbook olduğunu öğrenince çırılçıplak soyundu.

US Airways'in Venezuela'ya gidecek uçağına binmek için dün Charlotte Douglas Havalimanı'na gelen yolcu, check in işlemlerini yapmak için kontuara geldi. Görevlinin, overbook yolcu olduğu için uçamayacağını söylemesi üzerine olaylar başladı.

Sherry Ketchie isimli başka bir yolcu tarafından görüntülenen çıplak adam, polis tarafından gözaltına alındı. Havalimanı yetkilileri, yolcunun tıbbi değerlendirme için hastaneye götürüldüğünü ve suçlama yapmayacaklarını belirtti.

Overbook olunca havalimanında çırılçıplak soyundu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ha ~ 3 yıl önce
hahhahaha

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yolcu ahmet e, uçağın içine girdikten sonra sorun yok. Yeriniz dolu ise boş gördüğünüz bir koltuğa oturun, kabin ekibine yeriniz boşalıncaya kadar kalkmayacağınızı söyleyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
meka ~ 3 yıl önce
Uçak kapasitesinin üzerinde bilet satılması üç kağıttır. Yok efendim iptaller oluyormuş, yok efendim esnek biletmiş. Fazla satmak zorunda diye bir şeyi de içselleştirmişiz. Otobüs firması fazla bilet satsa eminim overbook'u savunanlar onu da savunurlar. Sanki uçak kendi malıymış da para kaybediyormuş, boş gitmezmiş. Yüzde elli dolulukla uçulan yerlere de bir el atın bakalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Overbook bilmeyenler gelip konuşuyorlar havacılık için overbook gerekli bir kere başına geldi hiç sorun çıkartmaDım otel odamda yattım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000