05 Ağustos 2015, Çarşamba 14:51:10

Otoban üzerindeki uçuşa kimse anlam veremedi

Ukrayna'da, askeri bir helikopteri otobana çok yakın bir yükseklikte uçuran pilota kimse anlam veremedi.
  • votkayı fazla kaçırmış
  • When GPS is down
  • Araba skoda favorit 134 glx....benim yesilkoydeki havaalanin yakindaki tarlayi dtm nin ordaki ilaclama yapan ilaclama firmasi pilotu cok daha guzelini yapiyo,e5 yenibosnadan alcalip benim tarlayi ilaclayip meydana iniyor bu arada e5 yaliyor merterde
  • tamam o pilotu sorgulayalım ama peki takip eden araç neki öyle 216 km/h yi gördüm ve 158 km/h ile hafifte olsa viraja girebiliyor. bence esas kamikaze o.

Otobandaki bir arabanın camından çekilen görüntülerde, Ukrayna Hava Kuvvetleri'ne bağlı bir pilotun Mi-8 tipi askeri helikopteri dakikalarca otobana çok yakın bir yükseklikte uçurduğu görüldü.

Ancak karşısına bir köprü çıkınca yükselmeye gerek duyan pilotun, sonradan yeniden otobana dönmesinin nedeni ise anlaşılmadı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları pilotun profesyonelliğini sorgularken, kimileri de 'holigan' pilot hakkında herhangi cezai bir işlem yapılıp yapılmayacağı merak ettiklerini ifade etti.

Otoban üzerindeki uçuşa kimse anlam veremedi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

lol ~ 3 yıl önce
votkayı fazla kaçırmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
VFR ~ 3 yıl önce
When GPS is down

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Araba skoda favorit 134 glx....benim yesilkoydeki havaalanin yakindaki tarlayi dtm nin ordaki ilaclama yapan ilaclama firmasi pilotu cok daha guzelini yapiyo,e5 yenibosnadan alcalip benim tarlayi ilaclayip meydana iniyor bu arada e5 yaliyor merterde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
speedy ~ 3 yıl önce
tamam o pilotu sorgulayalım ama peki takip eden araç neki öyle 216 km/h yi gördüm ve 158 km/h ile hafifte olsa viraja girebiliyor. bence esas kamikaze o.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000