19 Eylül 2009, Cumartesi 15:10:41

ORTALIĞI KARIŞTIRAN İDDİA

Best Havayolları’nın İran ambargosunu delmek için hülle yöntemiyle Air Duseldorf’a satıldığı öne sürüldü.
  • Best Air hakkinda epeydir haber cikmiyor. Bilen varmi, satildi mi. Bahtisen Hanim hala ugrasiyor diyorlar. Borcu olan calisanlara para odendi mi
  • Satıldı alıcısı hisselerini üstüne geçirdi şirketin üstüne alınması bekleniyor kasım başı bu da olur umarız.Asıl sorun halen daha çalışanların çoğu Paralarını alamamış olması nedeni bilinmemekle bekletiliyorlar kimse kalkıp açıklama yapmıyor nedense sanırım yeni Patrona herkez başladı koltuklarını korumak için yağcılığa yoksa satılmadan önce herkez bağırınıyor çalışmıyordu herkez birden değişip konuşmamaya başladı bu sadece koltuklarını korumakttan başka ne olabilirki.Yeni lıcısı artık şu elemanların paralarını verse de çalışanları artık ona bir teşekkür etse onları kurtardığı için yoksa oda bir iki gün müddet diye diye bahtişan ı aratmayacakmı yoksa Umarız hayırlı olur.Kendiside işi takip ederse kimse onu dolandıramaz bence ilk maaşları ve
  • Epeydir haber cikmiyor, hulle dediler, satildi dediler ama iflasmi ediyorlar acaba? Bilen varmi, haberleri bekliyoruz.
  • Bosuna maaslarinizi beklemeyin derim, sizi oyalayip duruyorlar. Bahtikara hanim amerikasina dondu, siz de paranizi bekleyedurun.

 Satışı yılan hikayesine dönen Best Havayolları’nın Almanya’da yaşayan Türk turizmci tarafından satın alındığını dün duyurmuştuk. Bugün ise satışla ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı.

 Air Duseldorf’un sahibi Veysel Dağılmışgül ile satış konusunda el sıkışan Best Havayolları’nın sahibi Bahtışen Tunca’nın, farklı hesaplar içinde olduğu öne sürüldü. 

Amerikan ambargosu nedeniyle uçaklarını İran’a veremeyen Best Havayolları’nın Almanya merkezli Air Duseldorf üzerinden bu amacına ulaşacağı öne sürüldü.

 ‘Hülle’ olarak bilinen bu yöntemle ambargoyu kırmayı planlayan Tunca’nın Air Duseldorf üzerinden uçaklarını İran’a vereceği iddia edildi.

 İddiaya gerekçe olarak ise, 16-20 milyon dolar arasında bir fiyata Best Havayolları’nı satın aldığı söylenen Air Duseldorf’un bu paraya sahip olmadığı, hatta son dönemde ekonomik açıdan büyük sıkıntı yaşadığı gösteriliyor.

ORTALIĞI KARIŞTIRAN İDDİA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (25)

Misafir ~ 8 yıl önce
Best Air hakkinda epeydir haber cikmiyor. Bilen varmi, satildi mi. Bahtisen Hanim hala ugrasiyor diyorlar. Borcu olan calisanlara para odendi mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Satıldı alıcısı hisselerini üstüne geçirdi şirketin üstüne alınması bekleniyor kasım başı bu da olur umarız.Asıl sorun halen daha çalışanların çoğu Paralarını alamamış olması nedeni bilinmemekle bekletiliyorlar kimse kalkıp açıklama yapmıyor nedense sanırım yeni Patrona herkez başladı koltuklarını korumak için yağcılığa yoksa satılmadan önce herkez bağırınıyor çalışmıyordu herkez birden değişip konuşmamaya başladı bu sadece koltuklarını korumakttan başka ne olabilirki.Yeni lıcısı artık şu elemanların paralarını verse de çalışanları artık ona bir teşekkür etse onları kurtardığı için yoksa oda bir iki gün müddet diye diye bahtişan ı aratmayacakmı yoksa Umarız hayırlı olur.Kendiside işi takip ederse kimse onu dolandıramaz bence ilk maaşları ve

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Epeydir haber cikmiyor, hulle dediler, satildi dediler ama iflasmi ediyorlar acaba? Bilen varmi, haberleri bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bosuna maaslarinizi beklemeyin derim, sizi oyalayip duruyorlar. Bahtikara hanim amerikasina dondu, siz de paranizi bekleyedurun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000