03 Şubat 2016, Çarşamba 08:25:33

Ortak havalimanı açıklaması

Nazilli Ticaret Odası, hazırladığı ‘Sorunlar Dosyası’ kapsamında 6 ilçe Belediye Başkanı ile bir araya geldi.
  • beyler oy verin de hava limanı yapılsın. oylar akpye.
  • Son derece makul ve mantıklı bir proje. Aydın Denizli arasında raylı sistem olduğu için İki il'e de kolaylıkla hitap eder, zaten Denizlinin nüfus yoğunluğu batı taraftadır. Manisa'nın Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerini de unutmamak gerek...
  • İzmir - Denizli diyenler bi gitsinler bakalım uçuştan 4-5saat önce çıkman lazım
  • Nazilli aydin izmir arasini hizli trenle her saat basi ve 1 saatte ulasim imkani verirlerse izmir dusunulebilir ama kendi hususi arasi olmadan 3 saat su anki trende 2.5 saatte otobusle 30-40lira vererek gitmek istemioruz . Ayrica aydin izmire 1 saat olsa bile nazilliden 2 saatten fazla suruyor.en azindan dogudaki bircok havalimaninda cok isler.adnan menderese inen veya kalkan her ucagin %20-30u nerden baksan aydin kusadasi soke nazilli hatta hatta denizli yolcusu.

Nazilli Ticaret Odası, hazırladığı ‘Sorunlar Dosyası’ kapsamında 6 ilçe Belediye Başkanı ile bir araya geldi. 

Nazilli Ticaret Odası, Nazilli, Sultanhisar, Kuyucak, Karacasu, Buharkent, Bozdoğan ile Yenipazar ilçelerini kapsayan Sorunlar Listesi’nin çözümü için Belediye Başkanlarıyla yemekli toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sultanhisar Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya, Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın, Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, Nazilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Arslan ile Nazilli Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler katıldı. 

BAŞKAN EROL’DAN HAVAALANI AÇIKLAMASI

Buharkent ile Kuyucak ilçesi arasına yapılması gündeme gelen hava alanı ile ilgili olarak konuşan Buharkent Belediye Başkanı Mehmet Erol, “Denizli’de Çardak havaalanı devam edecekse Buharkent ile Kuyucak arasına bir hava alanı gereksimi olmadığını düşünüyorum. Eğer ki etmeyecekse hem Denizli’nin hem de Aydın’ın ortak hava alanı olarak bu bölgeye hava alanı düşünülebilir. Öte yandan Jeotermal’in İncir’i olumsuz etkilemesi hususunda ise bilgiye sahip değilim. Bunun bilimsel verilere dayanması gerekiyor. Bu sadece bir iddiadır” dedi.

Ortak havalimanı açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

oy verin ~ 2 yıl önce
beyler oy verin de hava limanı yapılsın. oylar akpye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Ne alaka! AKP' eymiş hayret bir şey.
Çotanak ~ 2 yıl önce
Son derece makul ve mantıklı bir proje. Aydın Denizli arasında raylı sistem olduğu için İki il'e de kolaylıkla hitap eder, zaten Denizlinin nüfus yoğunluğu batı taraftadır. Manisa'nın Alaşehir ve Sarıgöl ilçelerini de unutmamak gerek...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cok iyi ~ 2 yıl önce
İzmir - Denizli diyenler bi gitsinler bakalım uçuştan 4-5saat önce çıkman lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
Nazilli aydin izmir arasini hizli trenle her saat basi ve 1 saatte ulasim imkani verirlerse izmir dusunulebilir ama kendi hususi arasi olmadan 3 saat su anki trende 2.5 saatte otobusle 30-40lira vererek gitmek istemioruz . Ayrica aydin izmire 1 saat olsa bile nazilliden 2 saatten fazla suruyor.en azindan dogudaki bircok havalimaninda cok isler.adnan menderese inen veya kalkan her ucagin %20-30u nerden baksan aydin kusadasi soke nazilli hatta hatta denizli yolcusu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isim rumuz a ~ 2 yıl önce
la izmire gelenler izmirli değilmiş ya vay be
Aydınlı ~ 2 yıl önce
Aydından Akpye oy çıkmadığı müddetçe Çıldır havalimanına yatırım bütçesi çıkmaz... Yapılsa doğudaki birçok meydanı geride bırakır.
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Bir çok yolcu Aydın,Denizli,Manisa ve diğer şehirlere gidiyor. İzmire uçanlar izmirli değil diyen yok.
Arbeitslos ~ 2 yıl önce
Ortak bir Havalimanı şart bence

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000