18 Mart 2017, Cumartesi 11:35:56

Orly Havalimanı'nda silah sesleri

Paris'te Orly Havaalanı'nda silah sesleri duyuldu.
  • İÇİMİZDEKİ SATKIN MEDYA..! Dili lal olmuş..? EN UFAK OLAYDA..! RESMEN ATIP, TEMİZE HAVALE EDİYOR..? Türkiye de olsa avrupaya şikayet ediyor..!! SAHTE İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSU, İKİ YÜZLÜ AVRUPA NIN TÜRKIYE MEDYA BARONLARI...?? SATILMIŞ MEDYA BU OLAYLARDA SUSKUN'..?? VATANIN EKMEĞİNİ YİYEN..! RESMİ HAİNLER BUNLAR..!!
  • Fransada can güvenliği yok, tamamen ilkel insanlarla dolu sürekli vahşetin katliamların olduğu bi yermiş bu fransa. Bundan snra güvenlik gerekçesiyle fransaya kimse gitmesin. Artık bizdede hristiyanofobi başladı
  • Fransanin bahari.
  • Paris orly de alim var mi?

Paris Orly Havalimanı'nda bir saldırgan devriye gezen askerin silahını almaya çalıştı. Silah sesleri yükseldi. Saldırgan öldürüldü.

Emniyet güçleri Orly Havalimanı'nını boşalttı ve giriş çıkışları yasakladı.

UÇUŞLAR DURDURULDU

Fransa'nın ikinci büyük havalimanında uçuşlar durduruldu. Havalimanı didik didik aranıyor. Paris polisi, havaalanında başka bir saldırgan veya patlayıcı olma ihtimaline karşılık operasyonu sürdürüyor.

Fransa İçişleri Bakanlığı, Orly Havaalanı’nda görevli askerlerden birinin silahını almaya çalışan kişinin vurularak öldürüldüğünü açıkladı.

Sabah gerçekleşen olayın ardından uçuşlar iptal edilmiş ve Havaalanı boşaltılmıştı. Fransa İçişleri Bakanlığı yetkilisi, saldırganın bir mağazaya sığındığını orada polis tarafından etkisiz hale getirildiğini aktardı.

Fransa Fransa İçişleri Bakanı Bruno Le Roux ise öldürülen saldırganın havalimanına gelmeden önce bir polisi yaraladığını aktardı. Saldırganın Paris’in Kuzey Banliyosu Stains’de yol kontrolü esnasında polisi yaraladığı belirtildi. Polis saldırıda ikinci bir kişinin olmadığını açıkladı.

Öte yandan, geçtiğimiz ay Paris’te bulunan Louvre Müzesi’ne bıçakla girmeye çalışan saldırgan askerler tarafından vurulmuştu.


Orly Havalimanı'nda silah sesleri

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

ilk katılım... ~ 1 yıl önce
İÇİMİZDEKİ SATKIN MEDYA..! Dili lal olmuş..? EN UFAK OLAYDA..! RESMEN ATIP, TEMİZE HAVALE EDİYOR..? Türkiye de olsa avrupaya şikayet ediyor..!! SAHTE İNSAN HAKLARI SAVUNUCUSU, İKİ YÜZLÜ AVRUPA NIN TÜRKIYE MEDYA BARONLARI...?? SATILMIŞ MEDYA BU OLAYLARDA SUSKUN'..?? VATANIN EKMEĞİNİ YİYEN..! RESMİ HAİNLER BUNLAR..!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demekki neymiş ~ 1 yıl önce
Fransada can güvenliği yok, tamamen ilkel insanlarla dolu sürekli vahşetin katliamların olduğu bi yermiş bu fransa. Bundan snra güvenlik gerekçesiyle fransaya kimse gitmesin. Artık bizdede hristiyanofobi başladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 1 yıl önce
Birisi sana düşmanlık yapıyor veya seni dışlıyor diye sen de ona aynı şeyi yaparsan olay sadece daha da içinden çıkılmaz bir hal alır. Önemli olan karşıdaki ne kadar çirkin davranışlarda bulunursa bulunsun onu takmadan yoluna devam edebilmektir. Kendimizi savunmayalım demiyorum ama onlar yapıyor diye biz de din düşmanlığı yaparsak onlardan bir farkımız kalmaz. Onlar ne kadar ayrımcı ise bizim de o kadar hoşgörülü olmamız lazım. Çünkü iyiliğe iyilik her her kişinin kârı kötülüğe iyilik er kişinin kârı.
Fa ~ 1 yıl önce
Fransanin bahari.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Orly ~ 1 yıl önce
Paris orly de alim var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 1 yıl önce
Yok varsada Turkleri almazlar ise.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000