28 Temmuz 2016, Perşembe 11:03:28

DHMİ'de Alaattin Çınar da görevden alındı

Fetö’ye yönelik kamudaki operasyon sürerken DHMİ eski Genel Müdür Orhan Birdal’ın prenslerinden olan Alaattin Çınar da görevinden alındı.
  • arkadaslar ana sorun bu kişiyi baska kurumdan getırıp hızlı bır sekılde mudur edende degılmi esınıde 40 yasından sonra memur eden buadamlarda bellı herkeste bılıyor ama esege kımsenın gücü yetmedıgınden semere vuruyoruz burdan bır sonuc cıkmaz
  • bu adamı çok iyi tanıyorum karıkoca paralelin önde gidenidir şimdi maalile devlete metiyeler diziyorlar hiimmet toplar enüstte görev yaparlar karısı başörtüsü serbest kalınca kırkından sonra devlet dairesinde işe girdi cefayı biz çektik sefasını onlar sürüyor ..
  • dhmı de o kadar acıga alınacak ıonsan var kı tahmın edemezsınız memur sen denen bır sendıka basında bır bayan tayın atama butun ıslerı bu bayan yapar kendısı pkk-kck uyesıdır.resmen herkesı korkutmustur.dhmı boyle kısılerle ugrassın.
  • Benim sırf bankada bes olduğu için açığa alındım . Akıl var izan var. Ne maddi desteğim ne de manevi desteğim oldu 3 yılı tamamlayınca kapattım . Hain mi oldum şimdi

FETÖ'ye yönelik kamudaki operasyon sürerken DHMİ'de Alaattin Çınar da görevinden alındı.

DHMİ'de basın danışmanlığı yaptıktan sonra havalimanı müdürlüğü görevine atanan Alaattin Çınar, FETÖ operasyonu kapsamında görevinden alındı.

Basın Müşavirliği görevinden sonra sırasıyla Kastamonu, Tokat ve Erzincan havalimanları müdürlüklerine getirilen Çınar, kariyer basamaklarını hızlıca çıkmıştı.

DHMİ’deki Fetö’ye yönelik kadroların temizlenmesi operasyonunda Çınar’ın da görevden alınması camiada şaşkınlık yarattı.

Alaattin Çınar kimdir?

Tokat Havalimanı Müdürü olarak görev yaptıktan sonra Erzincan Havalimanı Müdürlüğüne atanan Alaattin Çınar, daha önce de Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığında Progrmacı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığında Eğitim Danışmanlığı görevini yaptıktan sonra DHMİ Genel Müdürlüğü’nde Özel Kalem Müdürlüğü, APK Daire Başkanlığında Plan Program Şube Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ve Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü görevlerinde bulunmuştu. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Alaattin Çınar evli ve 3 çocuk babası.

©AirportHaber

DHMİ'de Alaattin Çınar da görevden alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

ergec24 ~ 1 yıl önce
arkadaslar ana sorun bu kişiyi baska kurumdan getırıp hızlı bır sekılde mudur edende degılmi esınıde 40 yasından sonra memur eden buadamlarda bellı herkeste bılıyor ama esege kımsenın gücü yetmedıgınden semere vuruyoruz burdan bır sonuc cıkmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lale nato ~ 2 yıl önce
bu adamı çok iyi tanıyorum karıkoca paralelin önde gidenidir şimdi maalile devlete metiyeler diziyorlar hiimmet toplar enüstte görev yaparlar karısı başörtüsü serbest kalınca kırkından sonra devlet dairesinde işe girdi cefayı biz çektik sefasını onlar sürüyor ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zoro ~ 2 yıl önce
dhmı de o kadar acıga alınacak ıonsan var kı tahmın edemezsınız memur sen denen bır sendıka basında bır bayan tayın atama butun ıslerı bu bayan yapar kendısı pkk-kck uyesıdır.resmen herkesı korkutmustur.dhmı boyle kısılerle ugrassın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak hukuk ~ 2 yıl önce
Benim sırf bankada bes olduğu için açığa alındım . Akıl var izan var. Ne maddi desteğim ne de manevi desteğim oldu 3 yılı tamamlayınca kapattım . Hain mi oldum şimdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000