17 Haziran 2016, Cuma 09:00:34

Ordu-Giresun-Antalya seferleri başlıyor

Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'na yeni seferler konuldu.
  • Yorum ve cok begeni var takip var bu havalimaninda
  • Ordu giresun havalimani sayili havalimani ve denizüstüne yapilmiş Ve iniş ve kalkişin o sehrin güzelligini gündüz ve gece ve havalimanindaki deniz esintisi ve heyacaninin yasayan baska yere ucmaz
  • bu kadarda ayrımcılık olmazki kardeşim deniz üstüne havalimanı yapmışlar.millete göz boyuyorlar.sanki türkiyede başka havalimanları yokmuş gibi hareket ediyorlar.küçük havalimanlarında ist.aktarmalı giden yolcu sayısının haddi hesabı yok bilakis thy nin zorla tek sefer dayayatması cabası malum bilet fiyatları 3 mislisine çıkıyor.diğer bir ilden başka büyükşehirlere artı 2 sefer taleplerinde açıklama belli yolcu yetersizliği olduğunu söyleniyor.bırakın bu ayakları arkadaş rant dönüyor rant.250 tl 300 tl bilet satmak varken niye thy 100 tl 150 tl arası ek sefer koyup satsın. tabiki birilerin cepleri dolacak.
  • Güzel ulkemin güzel sehirleri varken neden sürekli orduyla ilgileniliyor? Bizim diğer sehirlerimizde var .bırakın bu deniz üstünde havalimanji yaptık ayaklarını

Türkiye ve Avrupa'nın deniz üzerine inşa edilen ilk ve tek havalimanı olma özelliğini taşıyan Ordu-Giresun Havalimanı'na yeni seferler konuldu.

Türk Hava Yolları Ordu Giresun Satış Müdürü Yunus Akbulut ve Satış Şefi Serhat Kahraman, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Yılmaz, Ordu-Giresun Havalimanı'na yeni bir seferin daha eklendiğini söyledi.

Daha önce, İstanbul, Ankara ve İzmir'e karşılıklı sefer düzenlendiğini belirten Yılmaz, "Girişimlerimiz sonucunda Ordu-Giresun Havalimanı'ndan Antalya'ya karşılıklı seferler, 11 Temmuz'da başlıyor. Bölge halkına hayırlı olsun." dedi.

Yılmaz, Anadolu Jet tarafından düzenlenecek seferlerin pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri yapılacağını ifade ederek, Antalya kalkış saatinin 07.30, Ordu-Giresun kalkış saatinin ise 09.30 olacağını söyledi.

Antalya seferinin de eklenmesiyle havalimanında günlük düzenlenen sefer sayısının 23'e çıkacağını dile getiren Yılmaz, "Her geçen gün yolcu kapasitesi artan havalimanında yeni seferlerin eklenmesi karşısında çok mutluyuz. Artık Ordu'dan Akdeniz'e gidecek vatandaşlarımız kısa sürede istedikleri yere ulaşabilecek. Yeni Karadeniz-Akdeniz hattı hayırlı olsun." diye konuştu.

Yılmaz, 11 Temmuz'dan itibaren gerçekleştirilecek seferler için bilet satışlarının da başladığını, tatil planı yapanların bilet konusunda erken davranmalarında fayda olacağını kaydetti.

Ordu-Giresun-Antalya seferleri başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Cem kar ~ 2 yıl önce
Yorum ve cok begeni var takip var bu havalimaninda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Firat yurt ~ 2 yıl önce
Ordu giresun havalimani sayili havalimani ve denizüstüne yapilmiş Ve iniş ve kalkişin o sehrin güzelligini gündüz ve gece ve havalimanindaki deniz esintisi ve heyacaninin yasayan baska yere ucmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ibrahim ~ 2 yıl önce
bu kadarda ayrımcılık olmazki kardeşim deniz üstüne havalimanı yapmışlar.millete göz boyuyorlar.sanki türkiyede başka havalimanları yokmuş gibi hareket ediyorlar.küçük havalimanlarında ist.aktarmalı giden yolcu sayısının haddi hesabı yok bilakis thy nin zorla tek sefer dayayatması cabası malum bilet fiyatları 3 mislisine çıkıyor.diğer bir ilden başka büyükşehirlere artı 2 sefer taleplerinde açıklama belli yolcu yetersizliği olduğunu söyleniyor.bırakın bu ayakları arkadaş rant dönüyor rant.250 tl 300 tl bilet satmak varken niye thy 100 tl 150 tl arası ek sefer koyup satsın. tabiki birilerin cepleri dolacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
$ € ~ 2 yıl önce
Güzel ulkemin güzel sehirleri varken neden sürekli orduyla ilgileniliyor? Bizim diğer sehirlerimizde var .bırakın bu deniz üstünde havalimanji yaptık ayaklarını

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000