02 Haziran 2015, Salı 07:50:52

Ordu-Giresun Havalimanı'nda şehir tanıtımı

Giresun-Ordu Havaalanı'nın açılmasıyla birlikte turizm tanıtım broşürleri de yerini aldı.
  • Muslumanlar oguda bi tuvalet var avret yerlerimiz dissridan gozukuyor.aceleylen yanlis yapmislar tuvaslrti bi bakin mubarekler su ise valla hanimlarada ayip oluyor takimlar orda yani.
  • Uçaklar iniyor sorun yok. Sis kalktı
  • Bence çok güzel bir uygulama olmuş. Kendini tnaıtmak isteyen pek çok ülke ve şehirde benzeri faaliyetler yürütülüyor. En ilginçlerinden birini Gürcistan'da görmüştüm. Gürcü şaraplarını tanıtmak için pasaport kontrolden geçerken herkese kutuda 1 adet yarım litrelik şarap veriyorlardı. Belki burada da benzeri bir faaliyet yapılabilir.
  • GİRESUNDA KAYIKLAR,KIZLAR FİNDUK AYIKLAR.....ORDUNUN DERELERİ AKSA YUKARI AKSA.

Giresun-Ordu Havaalanı'nın açılmasıyla birlikte turizm tanıtım broşürleri de yerini aldı.

Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği tarafından havaalanında Giresun’un doğal ve tarihi turizm alanlarının yer aldığı dergi, broşür ve kitapçıklar dağıtıldı.

Giresun-Ordu Havaalanı iç ve dış hatlar terminallerinde okuma köşelerinde, görevlilere ve yolculara kitapçık, dergi ve broşürlerle turistik yerlerin tanıtımı yapıldı.

Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği’nden yapılan açıklamada, “Uluslararası havaalanımızın açılmasıyla yerli ve yabancı binlerce yolcu sirkülasyonu yaşanacaktır. Bizim için de burası önemli bir tanıtım fırsatıdır. Giresun adına tarihi ve doğal güzelliklerimiz şimdilik dergi ve broşürlerle sağlanmaktadır. Önümüzdeki günlerde bunu daha etkin olarak gerçekleştireceğiz. Artık havaalanının her köşesinde ve hatta uçaklarda dahi Giresun’un turizm alanlarının tanıtımı gerçekleştirilecektir” denildi.Ordu-Giresun Havalimanı'nda şehir tanıtımı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

ogu tuvalet ~ 3 yıl önce
Muslumanlar oguda bi tuvalet var avret yerlerimiz dissridan gozukuyor.aceleylen yanlis yapmislar tuvaslrti bi bakin mubarekler su ise valla hanimlarada ayip oluyor takimlar orda yani.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Uçaklar iniyor sorun yok. Sis kalktı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kağan ~ 3 yıl önce
Bence çok güzel bir uygulama olmuş. Kendini tnaıtmak isteyen pek çok ülke ve şehirde benzeri faaliyetler yürütülüyor. En ilginçlerinden birini Gürcistan'da görmüştüm. Gürcü şaraplarını tanıtmak için pasaport kontrolden geçerken herkese kutuda 1 adet yarım litrelik şarap veriyorlardı. Belki burada da benzeri bir faaliyet yapılabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türkücü ~ 3 yıl önce
GİRESUNDA KAYIKLAR,KIZLAR FİNDUK AYIKLAR.....ORDUNUN DERELERİ AKSA YUKARI AKSA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000