25 Mayıs 2018, Cuma 16:28:43

Ordu-Giresun Havalimanı yeşillendi

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) kuruluşunun 85'inci yılını kutladığı şu günlerde Ordu-Giresun Havalimanı'da hizmete açılışının 3'üncü yılını kutluyor.
  • Saksıda çam ağaçları koymakla çevreci olunmaz. Bütün çevrenin ağaçlarını kesip araplara satarken bu günleri hiç düşünmediniz. Şimdi ağaçlar saksıya girdi. Bu havalimanı Türkiye sivil havacılık tarihinde en işe yaramayan havalimanı kategorisine girmiştir. Tamamen oy amaçlı yapılmış ve sonu fiyaskoyla bitmiştir. Yazık hem de çok yazık
  • OGU de kaç güvenlikçi kaç DHMI Meydan Müdür var acaba?
  • Bir defa olsun emeği geçenlerden Allah razı olsun diye yorum yapın ne olur.Yapılan hizmet karşılığı olarak rencide ederek yorum yapanları Allah’a havale ediyorum zaten bu Kişiler belirli kısım ha eğer bu haberden sıkılanlar haberi okuyup yorum yapmasın yorum yaptıklarına göre demekki hoşlarına gidiyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun haftaya buluşmak üzere.
  • Giresun süper yer

Devlet Hava Meydanları İşletmesi'nin (DHMİ) kuruluşunun 85'inci yılını kutladığı şu günlerde Ordu-Giresun Havalimanı'da hizmete açılışının 3'üncü yılını kutluyor.

20 Mayıs 1933'te kurulan Devlet Hava Meydanları İşletmesi çeşitli etkinliklerle 85'inci yılını kutluyor. Kuruma bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Ordu-Giresun Havalimanı da hizmete açılışının 3'üncü yılında bu kutlama etkinlikleri kapsamında doğaya katkı sağladı.

Havalimanı personelinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlikle beraber 300 adet çam ağacı dikildi. Giresun Orman Bölge ve Ordu Orman Müdürlükleri'nden temin edilen 300 adet çam ağacı Ordu-Giresun Havalimanı Terminal Binası'nın üzerine dikildi.

Bu etkinlikle birlikte Türkiye'de bir havalimanı terminal binası üzerine ilk kez ağaç dikilmiş oldu.

Ordu-Giresun Havalimanı yeşillendi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Ağaç ~ 29 gün önce
Saksıda çam ağaçları koymakla çevreci olunmaz. Bütün çevrenin ağaçlarını kesip araplara satarken bu günleri hiç düşünmediniz. Şimdi ağaçlar saksıya girdi. Bu havalimanı Türkiye sivil havacılık tarihinde en işe yaramayan havalimanı kategorisine girmiştir. Tamamen oy amaçlı yapılmış ve sonu fiyaskoyla bitmiştir. Yazık hem de çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mujica ~ 28 gün önce
İşe yaramayan dediğin havalimanını 3 yılda iki buçuk milyon yolcu kullandı, başka birşey yazmaya gerek yok...
mobo ~ 29 gün önce
OGU de kaç güvenlikçi kaç DHMI Meydan Müdür var acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
moboya ~ 28 gün önce
Güvenlikçi Trabzon kadar ama nöb meydan müdürü o kadar değil. Trabzonda 7-8 tane nöb meydan md var. Bir vardiyada 2-3 kişi.. Yat babam yat.. Pardon Telsizle bazen ufak yürüyüş yaptıkları da var. Haklarını (!) yemeyelim !!
Gurbetçi ~ 30 gün önce
Bir defa olsun emeği geçenlerden Allah razı olsun diye yorum yapın ne olur.Yapılan hizmet karşılığı olarak rencide ederek yorum yapanları Allah’a havale ediyorum zaten bu Kişiler belirli kısım ha eğer bu haberden sıkılanlar haberi okuyup yorum yapmasın yorum yaptıklarına göre demekki hoşlarına gidiyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun haftaya buluşmak üzere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kamil ocak ~ 30 gün önce
Giresun süper yer

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000