15 Ekim 2008, Çarşamba 08:33:23

"Ordu, havaalanını haketti"

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Ordu Tanıtım ve Medya Başkanı Zühtü Özdemir, Ordu’nun havaalanı yatırımını hak ettiğini belirterek, “Bu yatırımı Ordu’ya kazandırmanın gayreti içindeyiz” dedi.
  • Arkadaşım yolcu potansiyeli trabzon havaalanını kullanan Giresunlulara ve samsun havaalanını kullanan Ordululara baktığımızda fazlasıyla karşılıyor.Bir ilin daha da ileriye gitmesi için ulaşım probleminin en başta halolması gerekmektedir.Bu tür yatırımlar Trabzon ve Samsuna ağırlık olarak yapılmaktadır Ordu ve giresunda bu iki ilin arasına sıkışıp kaldığından İlimiz kalkınmada diğer illerden geride kalmaktadır.Ordu her türlü gelişme ve ilerlemeyi fazlasıyla hak etmektedir.
  • OpsOcc rumuzlu yorumcu arkadasima hak vermemek mümkün degil.Halkimizin vergilerini harcarken,OY isini düsünmeyiniz,sayin Milletvekilleri,Harcamamalarda verimli ve %100 ihtiyac olan sorunlar halledildilmelidir.Bunun arastirmasini yaparak,Mesudiye gibi yukarda olan Ilcelerin altyapilari ne alemde,göcü önlemenin yatirimlarini hazirlamak var iken LÜKSE YATIRIM YAPMAYALIM.Yapilan yatirimin geri dönüsümü olmalidir.
  • fındık sezonunda yıllardan beri kazıkladığınız Ordu halkının gözünü havaalanı vad ederek kandırabileceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.Ordu halkı yerel seçimlerde hakettiğiniz şamarı bu defa suratınıza patlatacaktır bunu böyle bilesiniz
  • AKP'li bir zat Ordu'nun havaalanını hakettiğini söylemiş. Milletten topladığınız vergilerle yapın Ordu'ya da bir havaalanı böylece önce Belediye başkanlıklarını ardından da milletvekilliklerini götürün. Havaalanı bittikten sonra yolcu potansiyelinin oraya sefer düzenlemeye müsait olmadığı ortaya çıkarsa ne yapacaksınız???

Zühtü Özdemir, yaptığı açıklamada, Ordu’nun en büyük ihtiyacının şu aşamada havaalanı olduğunu söyledi. Özdemir, “Havaalanı Ordu’nun ekonomik ve sosyal yönden kalkınmasına ivme kazandıracak bir yatırım. Son dönemde gerek parti gerekse toplum bünyesinde havaalanının gerekliliği önem kazandı. Halen bu yatırımı Ordu’ya kazandırmanın gayreti içindeyiz. Ordu ili, havaalanını hak ediyor” diye konuştu.

"Ordu, havaalanını haketti"

Facebook Yorum

Yorumlar

Vona ~ 10 yıl önce
Arkadaşım yolcu potansiyeli trabzon havaalanını kullanan Giresunlulara ve samsun havaalanını kullanan Ordululara baktığımızda fazlasıyla karşılıyor.Bir ilin daha da ileriye gitmesi için ulaşım probleminin en başta halolması gerekmektedir.Bu tür yatırımlar Trabzon ve Samsuna ağırlık olarak yapılmaktadır Ordu ve giresunda bu iki ilin arasına sıkışıp kaldığından İlimiz kalkınmada diğer illerden geride kalmaktadır.Ordu her türlü gelişme ve ilerlemeyi fazlasıyla hak etmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Neredeyiz ~ 10 yıl önce
OpsOcc rumuzlu yorumcu arkadasima hak vermemek mümkün degil.Halkimizin vergilerini harcarken,OY isini düsünmeyiniz,sayin Milletvekilleri,Harcamamalarda verimli ve %100 ihtiyac olan sorunlar halledildilmelidir.Bunun arastirmasini yaparak,Mesudiye gibi yukarda olan Ilcelerin altyapilari ne alemde,göcü önlemenin yatirimlarini hazirlamak var iken LÜKSE YATIRIM YAPMAYALIM.Yapilan yatirimin geri dönüsümü olmalidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 10 yıl önce
fındık sezonunda yıllardan beri kazıkladığınız Ordu halkının gözünü havaalanı vad ederek kandırabileceğinizi sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz.Ordu halkı yerel seçimlerde hakettiğiniz şamarı bu defa suratınıza patlatacaktır bunu böyle bilesiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OpsOcc ~ 10 yıl önce
AKP'li bir zat Ordu'nun havaalanını hakettiğini söylemiş. Milletten topladığınız vergilerle yapın Ordu'ya da bir havaalanı böylece önce Belediye başkanlıklarını ardından da milletvekilliklerini götürün. Havaalanı bittikten sonra yolcu potansiyelinin oraya sefer düzenlemeye müsait olmadığı ortaya çıkarsa ne yapacaksınız???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000