27 Mart 2010, Cumartesi 09:58:34

OPERASYON TARİHİNİ RESMEN DUYURDULAR

Toursell Reisen 10 Haziran’dan itibaren Duesseldorf'dan İstanbul, Ankara, Adana, Kayseri, Samsun ve İzmir’e anlaşmaya vardığı Tailwind Havayolları ile uçmaya hazırlanıyor.
  • Toursell'i kuran 3 arkadaşla yıllarca çalıştım. Onur Air için cansiperane çalışmışlardır Almanya'da. Bizden ayrı olsalar da, rakiple çalışıyor olsalar da başarıları için duacıyız.
  • tailwınd havasmı bakıyo bu ucaklara
  • Saglam cok saglam, Düsseldorf`a yeniden bu kadrolasma lazimdi, adam gibi adamlar dürüst ve kimsenin ekmeyiyle oynamayan adamlar lazim idi.. ve gelenler taninmis insanlardir, bunun kimseden kusku olmasin.. Ahmet Celal Hüseyin Agabeylerimi kutlarim! Hayirli operationlar dilerim saygilarimla Karakartal ;)
  • Tüm düsseldorfa hayili olsun, arzu edilen bir bosluk dolacak zaten nuri bey eurotravel de gercek anlamda destegini veriyormus bu ucaklar kesin dolar artik bu ara UTS orhan beyde destegini esirgemiyecek olmasi sevinc verici hayirli olsun hata olmazsa bosluk dolar saygilar

DNA News 24’ten Ali Osman Yayla’nın haberine göre; Tailwind Havayolları ile Toursell Reisen Duesseldorf’tan Türkiye’ye yapılacak uçuşlar konusunda anlaşma sağladı.

2008 yılında Ahmet Kaymaz, Hüseyin Kaynak ve Celal Şahin tarafından kurulan Toursell Reisen, Tailwind Havayolları ile anlaştığını açıkladığı yemekli toplantıda 2010 uçuş programını ve yeni projelerini tanıttı. Duesseldorf’ta yapılan toplantıya Toursell Reisen Yöneticileri'nin yanı sıra, Tailwind Havayolları Ticaret Müdiresi İpek Erdoğmuş, Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Üyesi Halim Aydın, Almanya, Belçika ve Hollanda'da bulunan acenteler katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Toursell Reisen ortaklarından Ahmet Kaymaz, 10.06.2010 tarihinden itibaren Duesseldorf’tan başta İstanbul olmak üzere Ankara, Samsun, Adana, Kayseri ve İzmir’e uçacaklarını açıkladı.

 

OPERASYON TARİHİNİ RESMEN DUYURDULAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 8 yıl önce
Toursell'i kuran 3 arkadaşla yıllarca çalıştım. Onur Air için cansiperane çalışmışlardır Almanya'da. Bizden ayrı olsalar da, rakiple çalışıyor olsalar da başarıları için duacıyız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
tailwınd havasmı bakıyo bu ucaklara

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Saglam cok saglam, Düsseldorf`a yeniden bu kadrolasma lazimdi, adam gibi adamlar dürüst ve kimsenin ekmeyiyle oynamayan adamlar lazim idi.. ve gelenler taninmis insanlardir, bunun kimseden kusku olmasin.. Ahmet Celal Hüseyin Agabeylerimi kutlarim! Hayirli operationlar dilerim saygilarimla Karakartal ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tüm düsseldorfa hayili olsun, arzu edilen bir bosluk dolacak zaten nuri bey eurotravel de gercek anlamda destegini veriyormus bu ucaklar kesin dolar artik bu ara UTS orhan beyde destegini esirgemiyecek olmasi sevinc verici hayirli olsun hata olmazsa bosluk dolar saygilar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000