08 Kasım 2012, Perşembe 14:04:02

ONUR AIR'İN YENİ ROTASI ELAZIĞ

Onur Air, Doğu Anadolu’nun merkezi Elazığ’a tarifeli uçuşlara başlıyor. Onur Air’in yurt içindeki 13. uçuş noktası olan Elazığ’a seferler, Atatürk Havalimanı’ndan haftanın her günü karşılıklı olarak yapılacak.
  • Pilotlarınız Onurair'den niye kaçıyor? Bir yetkili çıkıp açıklasın?
  • tokatada bekleriz
  • İST-Elazığ ve SAW-Elazığ uçuşları %85-90 doluluk oranına sahip. Anadolu Jet daha önce başladığı SAW-Elazığ uçuşlarını anlamasız şekilde kaldırdı. Halbuki bu uçuşlarda ciddi doluluk oranı vardı. Ancak yapılan bu hatayla meydan Pegasus'a kaldı. Umarım bu hatadan kısa zamanda dönülür ve Anadolu Jet'in SAW-Elazığ uçuşları yeniden başlar.
  • Onur Air bu rota için oldukça geç kaldı. THY ve Pegasus pazara oldukça hakim. Kendisini ciddi bir rekabet içerisinde bulunacaktır. Pazarda tutunması uzun zaman alabilir. Ama yine de bu uçuşların hem Elazığ hem de Onur Air için hayırlı olacağını düşünüyorum. İyi uçuşlar Onur Air.

22 Kasım günü başlayacak Elazığ uçuşların biletleri her şey dahil 62 TL’den başlayan fiyatlarla satışa açıldı. Uygun fiyat stratejisiyle Elazığ ve çevresindeki illere de hizmet verilmesi amaçlanan uçuşlar, satışa açıldığı andan itibaren yoğun ilgiyle karşılandı.

Haftanın her günü uçuş olacak
Onur Air’in Elazığ uçuşları İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan hafta içi her gün saat 16:25’te, Cumartesi günleri 16:40’ta ve Pazar günleri 15:45’te düzenlenecek. Uçuşlar, Elazığ Havalimanı’ndan İstanbul’a ise hafta içi her gün saat 19:00’da, Cumartesi günleri 19:25’te ve Pazar günleri 18:40’ta gerçekleşecek. 

ONUR AIR'İN YENİ ROTASI ELAZIĞ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Pilotlarınız Onurair'den niye kaçıyor? Bir yetkili çıkıp açıklasın?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tokat ~ 5 yıl önce
tokatada bekleriz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Anadolu Jet Nerede? ~ 5 yıl önce
İST-Elazığ ve SAW-Elazığ uçuşları %85-90 doluluk oranına sahip. Anadolu Jet daha önce başladığı SAW-Elazığ uçuşlarını anlamasız şekilde kaldırdı. Halbuki bu uçuşlarda ciddi doluluk oranı vardı. Ancak yapılan bu hatayla meydan Pegasus'a kaldı. Umarım bu hatadan kısa zamanda dönülür ve Anadolu Jet'in SAW-Elazığ uçuşları yeniden başlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bol Şanslar Onur Air! ~ 5 yıl önce
Onur Air bu rota için oldukça geç kaldı. THY ve Pegasus pazara oldukça hakim. Kendisini ciddi bir rekabet içerisinde bulunacaktır. Pazarda tutunması uzun zaman alabilir. Ama yine de bu uçuşların hem Elazığ hem de Onur Air için hayırlı olacağını düşünüyorum. İyi uçuşlar Onur Air.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000