18 Kasım 2013, Pazartesi 18:27:54

ONUR AIR'IN YENİ GENEL MÜDÜRÜ TEOMAN TOSUN OLDU

Onur Havayolları'ndaki beklenmedik gelişmeyi dün AirportHaber okuyucularıyla paylaşmıştı ancak görevine son verilen Sami Alan'ın ısrarlı yalanlamaları üzerine haber içeriğinde değişiklik yapmıştık. Bugün yaşanan gelişmeler AirportHaber'in doğru haberciliğini bir kez daha kanıtlamış oldu.
  • Yöneticilik becerisi ve sonuç odaklı yaklaşımı ile Teoman Bey'in çok başarılı olacağına inanıyorum. Onur Air'i güzel günler bekliyor bence.
  • THY 8 senede anlamis, Atlasjet 9 ayda, Onur Air 52 gunde. Bir millet uyaniyor....
  • Bilgi,görgü,tecrübenle onur aır'i daha ileriye taşıyayacaksın.Yeni genel müdürlük görevinde başarılarının devamını dilerim.
  • Gezicilerin işi bunlar. :)

Onur Havayolları'ndaki görev değişikliğini yine AirportHaber okuyucularıyla paylaşan yayın kuruluşu oldu. Teoman Tosun'un Onur Havayolları Genel Müdürlüğü'ne getirildiği şirketten yapılan resmi açıklamayla doğruluk kazanmış oldu. İşte o açıklama;

Onur Air olarak bugün (18 Kasım 2013) gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantısı'nda varılan karşılıklı mutabakat uyarınca Sayın Sami Alan görevine Yönetim Kurulu Danışmanı olarak devam edecektir. Şirketimiz Genel Müdürlük makamına Yönetim Kurulu tarafından prensip anlaşmasına varılmış olan Sayın Teoman Tosun'un ataması yapılmıştır. Sayın Teoman Tosun, gerekli prosedürlerin tamamlanmasıyla birlikte Onur Air Genel Müdürlük görevine kısa süre içerisinde başlayacaktır.
ONUR AIR'IN YENİ GENEL MÜDÜRÜ TEOMAN TOSUN OLDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

CS ~ 4 yıl önce
Yöneticilik becerisi ve sonuç odaklı yaklaşımı ile Teoman Bey'in çok başarılı olacağına inanıyorum. Onur Air'i güzel günler bekliyor bence.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayda ~ 5 yıl önce
THY 8 senede anlamis, Atlasjet 9 ayda, Onur Air 52 gunde. Bir millet uyaniyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
irfan kaymaz ~ 5 yıl önce
Bilgi,görgü,tecrübenle onur aır'i daha ileriye taşıyayacaksın.Yeni genel müdürlük görevinde başarılarının devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dedeler ~ 5 yıl önce
Dedeleri toplamasın başına çalışkan yöneticiler istiyorun VIPçilik yapacak değil...
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Gezicilerin işi bunlar. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000