28 Ocak 2013, Pazartesi 12:31:44

ONUR AIR’İN SATIŞINDA ÖNEMLİ GELİŞME

Yıllardır satış söylentileri ile gündeme gelen Onur Air’in, İranlı Mehdi Shams’a satışına Rekabet Kurumu’ndan onay çıktı.
  • neden yazılanlar yayınlanmıyor lütfen cevap yazarmısınız..
  • Oyle bi sirketki oyle lackalasti ki millet punduna uyduruyor.İki gumus yuzuk takip biz evlencez diye atıyorlar kendilerini ortaya sonra senelerce karsilikli cikar iliskisi yasiyorlar ve kimse bunlara dur diyemiyor.Hevesleri gecincede kimse birbirini tanimiyor.Biri buna dur demeli isyeri orası!
  • Herkesin bir yerleri tutuşmuş; sözüm "Beğenmiyorsanız istifa edin" cilere... Davulun sesi uzaktan hoş gelir, yahu siz biliyor musunuz istifa etmek isteyenin 3000 euro artı son maaşının 3 katını ödemek zorunda olduğunu? Bilmiyorsunuz, o zaman atıp tutmayın, Allah tan biz istifa ettiğimiz zaman şirketin ekip sayısı azaltma politikası vardı, ondan istifade edip çıkabildik... Gerçekten hoş gözükmüyor olabilir burda bazı gerçeklerden, insanlardan, yaşanan olaylardan bahsetmek ama bu şirketteki insanların çektiklerini gerçekten bilemezsiniz 1) Bu şirkette ekip tahsisten arkadaşı, sevgilisi olan kimse sb den uçuşa gitmez 2) Amir ve eğitimci yalakaları en güzel yatılara giderler 3) Yine yalakalar, yılın 180 gününü Cidde de geçirirler Yahu siz nasıl hem Bodrum gibi bir yerde base yapıp, hem de off günlerinde insanlara gece 12 den sonra otele giriş yasaktır dersiniz, sinirden aklıma gelmeyen çok şey var... Neyse, herkes için hayırlısı olsun
  • "Erör" amirim doğrı söylemiş.İsmi Geçenler derhal atılmalı

Onur Havayolları’nın satışı ile ilgili önemli bir adım daha atıldı. Bir süredir Rekabet Kurumu’ndan satış için onay bekleyen taraflar, beklenen cevabı aldı.


Rekabet Kurumu, Onur Havayolları’nın satışı için 25 Eylül’de yapılan başvuruyu inceledi. Airporthaber’in güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre Rekabet Kurumu, Onur Air'in yüzde 7.2 hissesi ile Ten Tour'un yüzde 100 hissesinin Kudret Tuncel, Mehdi Shams, Hüseyin Yavuz Baran, Dilay Akın ve Mihran Aksak Uysal tarafından devralınmasına onay verdi.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün de satış konusunda olumlu görüş belirttiği vurgulandı.

©AirportHaber

ONUR AIR’İN SATIŞINDA ÖNEMLİ GELİŞME

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (119)

gururlu olmak ~ 5 yıl önce
neden yazılanlar yayınlanmıyor lütfen cevap yazarmısınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Warning ~ 5 yıl önce
Oyle bi sirketki oyle lackalasti ki millet punduna uyduruyor.İki gumus yuzuk takip biz evlencez diye atıyorlar kendilerini ortaya sonra senelerce karsilikli cikar iliskisi yasiyorlar ve kimse bunlara dur diyemiyor.Hevesleri gecincede kimse birbirini tanimiyor.Biri buna dur demeli isyeri orası!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski Onurlu devammm ~ 5 yıl önce
Herkesin bir yerleri tutuşmuş; sözüm "Beğenmiyorsanız istifa edin" cilere... Davulun sesi uzaktan hoş gelir, yahu siz biliyor musunuz istifa etmek isteyenin 3000 euro artı son maaşının 3 katını ödemek zorunda olduğunu? Bilmiyorsunuz, o zaman atıp tutmayın, Allah tan biz istifa ettiğimiz zaman şirketin ekip sayısı azaltma politikası vardı, ondan istifade edip çıkabildik... Gerçekten hoş gözükmüyor olabilir burda bazı gerçeklerden, insanlardan, yaşanan olaylardan bahsetmek ama bu şirketteki insanların çektiklerini gerçekten bilemezsiniz 1) Bu şirkette ekip tahsisten arkadaşı, sevgilisi olan kimse sb den uçuşa gitmez 2) Amir ve eğitimci yalakaları en güzel yatılara giderler 3) Yine yalakalar, yılın 180 gününü Cidde de geçirirler Yahu siz nasıl hem Bodrum gibi bir yerde base yapıp, hem de off günlerinde insanlara gece 12 den sonra otele giriş yasaktır dersiniz, sinirden aklıma gelmeyen çok şey var... Neyse, herkes için hayırlısı olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru söz... ~ 5 yıl önce
"Erör" amirim doğrı söylemiş.İsmi Geçenler derhal atılmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000