07 Mayıs 2009, Perşembe 09:58:31

Onur Air'ın kampanyasına yoğun ilgi

Onur Havayolları tarafından “Türkiye’mize koltuk çıkıyoruz” sloganıyla 19 TL’den satışa sunulan 29 bin biletin 17.000 adedi kampanya ortasında satıldı.
  • 19 tl ye tabiki kimse alamaz internetten alırsanız 8 tl ücret ekleniyor acentelerden alırsanız 15 tl ücret ekleniyor üstüne olsun genede bu zamanda çok iyi yani normalde 79 tl ye adana-istanbul yapıyorum ben oda 2 hafta önce alırsam yoksa 120-130 tl den aşşagı bulamıyorum kdv dahil 30 tl hiçbişe degil........
  • Bu hava yolu şirketleri yolcuları düşündüğü kadar , yolculara elinden gelen en iyi hizmeti veren ,personelinide düşünse çok iyi ederler. Çünkü personelin memnuniyeti müşterinin memnuniyeti demektir. Bunu personel ayrımı yapmadan yaparsa o zaman kaliteli bir hava yolu yaratmış olur.
  • bunlar temamen reklam kimsenin ucuz bilet sattığıda yok zaten bir kişi yazsın buraya ben 19 tl ye bilet aldım diye lütfen....şahabettin bey onurun başında olduğu sürece kimse ucuza bir tek şey alamaz ,adam kokpite,kabin ekibine kahvaltı için verdiği zeytinin tanesini hesap ediyor daha fazla söze gerek varmı?
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yoğun ilgi gören promosyon biletlerin bir günde tükenmemesi için kampanya süresince her hafta sonuna dağıtıldığını söyleyen Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu; “17 Haziran’a kadar olan tüm iç hat uçuşları kapsayan kampanyada biletler sadece Cumartesi ve Pazar günleri en erken yedi gün sonrasına alınabiliyor. Kampanyayı canlı tutmak ve hafta sonlarında da bilet alımlarını teşvik etmek için 29 bin bileti kampanyanın hafta sonlarına dağıttık. 31 Mayıs’a kadar her Cumartesi ve Pazar günü binlerce bileti 19 TL’den almak mümkün” diye konuştu.

Şu ana kadar 104 uçak dolusu yolcunun kampanyadan yararlandığını söyleyen Bolukçu; “Gelecek üç hafta sonu boyunca 74 uçak dolusu daha koltuğu bu rakamlardan yolcularımıza sunacağız” dedi.

18 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında sadece Cumartesi ve Pazar günleri satışa sunulan promosyon biletler 17 Haziran’a kadar olan iç hat uçuşları kapsıyor. Kampanya biletleri www.onurair.com.tr internet sitesinden, 0212 444 6687 (0212 444 ONUR) numaralı çağrı merkezinden ve yetkili acentelerden satışa sunuluyor.

19 TL’lik promosyon biletler internet sitesinden alınırsa 8 TL, çağrı merkezi veya acentelerden alınırsa 15 TL hizmet bedeli ekleniyor.

Onur Air'ın kampanyasına yoğun ilgi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
19 tl ye tabiki kimse alamaz internetten alırsanız 8 tl ücret ekleniyor acentelerden alırsanız 15 tl ücret ekleniyor üstüne olsun genede bu zamanda çok iyi yani normalde 79 tl ye adana-istanbul yapıyorum ben oda 2 hafta önce alırsam yoksa 120-130 tl den aşşagı bulamıyorum kdv dahil 30 tl hiçbişe degil........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu hava yolu şirketleri yolcuları düşündüğü kadar , yolculara elinden gelen en iyi hizmeti veren ,personelinide düşünse çok iyi ederler. Çünkü personelin memnuniyeti müşterinin memnuniyeti demektir. Bunu personel ayrımı yapmadan yaparsa o zaman kaliteli bir hava yolu yaratmış olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
bunlar temamen reklam kimsenin ucuz bilet sattığıda yok zaten bir kişi yazsın buraya ben 19 tl ye bilet aldım diye lütfen....şahabettin bey onurun başında olduğu sürece kimse ucuza bir tek şey alamaz ,adam kokpite,kabin ekibine kahvaltı için verdiği zeytinin tanesini hesap ediyor daha fazla söze gerek varmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000