05 Mart 2012, Pazartesi 19:36:01

ONUR AIR'İN GENERALİ VEFAT ETTİ

Onur Air'de görev yapan eski İzmir Çiğli Uçuş Okul Komutanı Bürhan Özbayram vefat etti.
  • cocuk yasta uniforma ile gorunce sizi askeri liseye gitmeye karar verdim. cok seyler ogrendim sizden. keske irtibati kesmeden sizi arasaydim. ruhunuz sad olsun. sizin tabirinizle bebe nadir.
  • Canım Kardeşim, Vefat haberini aldım, O güzel gülüşün, İçtenliğin, Ağabey deyişin, Ankara yollarında karlı havada ellerimiz donarken taktığımız zincir, Akademide çocuklarla yaşadığımız kayak keyfi, gezilerdeki paylaşımlarımız, her güzel şey gibi velhasıl bir masal daha bitti, nur içinde yat toprağın bol olsun, Allah geride kalanlara, canından çok sevdiğin ailene sabırlar versin...Hoşcakal...Seni asla unutmayacağım...Erden Ülgen
  • Bu defa gökyüzüne yolculuğun çok erken ve çok hüzünlü oldu kaptan.Ölümünden geç haberim olduğu için cenazene katılamadım.Kaderde seninle burada ve bu satırlarla vedalaşmak varmış.Gülüşünü ve eski günlerimizin anılarını hep hatırlayacağım.Nurlar içinde yat Dayımoğlu...
  • MERHUM ÖZBAYRAM BENİM MALATYADAN HOCAM GÜLGÜN TAYLAN ÖZBAYRAM IN EŞİDİR KENDİSİNİ ŞAHSEN TANIMAM FAKAT GÖRMÜŞLÜĞÜM VARDI:( HABERİ GÖRÜNCE ŞOK OLDUM RESMEN ALLAH TAHSİLATINI İİ VERSİN AİLESİNE SABIRLAR VERSİN GÜLGÜN HOCAM A ULAŞMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VAR MI ACABA? ÖLÜM SEBEBİ NEDİR?
2009 yılında Onur Havayolları'nda göreve başlayan İzmir Çiğli Uçuş Okulu Komutanı Emekli Tuğgeneral Bürhan Özbayram hayatını kaybetti.

52 yaşında hayata gözlerini yuman Bürhan Özbayram, 2005 yılında Tuğgeneral rütbesine yükselmişti.

İzmir Çiğli’de Uçuş Okulu Komutanı olarak görev yapan ve daha sonra emekliye ayrılan Tuğgeneral Bürhan Özbayram, 2009 yılında Onur Air'de göreve başlamıştı.

Emekli Tuğgeneral yarın Ankara Kocatepe Camii'nde öğle namazını müteakip toprağa verilecek.

AirportHaber ailesi olarak Bürhan Özbayram'a Allah'tan rahmet, kederli yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

©AirportHaber.com
ONUR AIR'İN GENERALİ VEFAT ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Misafir ~ 6 yıl önce
cocuk yasta uniforma ile gorunce sizi askeri liseye gitmeye karar verdim. cok seyler ogrendim sizden. keske irtibati kesmeden sizi arasaydim. ruhunuz sad olsun. sizin tabirinizle bebe nadir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Canım Kardeşim, Vefat haberini aldım, O güzel gülüşün, İçtenliğin, Ağabey deyişin, Ankara yollarında karlı havada ellerimiz donarken taktığımız zincir, Akademide çocuklarla yaşadığımız kayak keyfi, gezilerdeki paylaşımlarımız, her güzel şey gibi velhasıl bir masal daha bitti, nur içinde yat toprağın bol olsun, Allah geride kalanlara, canından çok sevdiğin ailene sabırlar versin...Hoşcakal...Seni asla unutmayacağım...Erden Ülgen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bu defa gökyüzüne yolculuğun çok erken ve çok hüzünlü oldu kaptan.Ölümünden geç haberim olduğu için cenazene katılamadım.Kaderde seninle burada ve bu satırlarla vedalaşmak varmış.Gülüşünü ve eski günlerimizin anılarını hep hatırlayacağım.Nurlar içinde yat Dayımoğlu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
MERHUM ÖZBAYRAM BENİM MALATYADAN HOCAM GÜLGÜN TAYLAN ÖZBAYRAM IN EŞİDİR KENDİSİNİ ŞAHSEN TANIMAM FAKAT GÖRMÜŞLÜĞÜM VARDI:( HABERİ GÖRÜNCE ŞOK OLDUM RESMEN ALLAH TAHSİLATINI İİ VERSİN AİLESİNE SABIRLAR VERSİN GÜLGÜN HOCAM A ULAŞMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VAR MI ACABA? ÖLÜM SEBEBİ NEDİR?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000