23 Temmuz 2010, Cuma 14:42:35

ONUR AIR'İN 30'UNCU UÇAĞI A330

Geçtiğimiz ay filosuna iki adet geniş gövdeli Airbus A330 ekleyen Onur Air bu hafta içerisinde de 3’üncü A330 tipi uçağını getirdi ve uçak sayısını 30’a yükseltti.
  • bu şirketten birşey olmaz kabin ekipleri belliki çok çekiyo artık onurair ne yapıyosa bu ekiplere anlıyamadık ama yakında eminim haberlere çıkıcaktır en azından gidişat öyle. allah kurtarsın hepsini
  • maşallah kazasız belasız .
  • HARCIRAH KONUSUNDA İÇİNİZ NE KADARDA RAHATMIŞ YANINIZDA GEZDİRDİĞİNİZ HER İŞİ YAPTIRDIĞINIZ ELİNİZ KOLUNUZ EN ÖNEMLİSİ KARDEŞLERİNİZ LÜTFEN BU AYIBI KALDIRIN ÇOK UZADI
  • YORUMLARA BAKIYORUM HAK VERDIKLERIM VAR VERMEDIKLERIM VAR. ARKADASLAR BIR SIRKERTIN BUYUKLUGU O SIRKETIN EKIPLERINE VERECEGI DEGERLE OLCULUYOR. EKIPLERINE DEGER VERMIYECEKSIN, HAKLI OLDUKLARINDA ARKALARINDA DURMUYACAKSIN, MAAS KONUSU SOZ KONUSU OLDUGUNDA SIZDEN DISARIDA COK VAR LAFLARIYLA EKIPLERINIASALAYAN BIR SIRKETIN 30 DEGIL 1000 UCAGI OLSA BUYUK OLAMAZ. BIR SIRKETI BUYUK YAPAN EKIPLERININ MEMNUNIYETI, YOLCULARIN MEMNUNIYETI ILE OLCULUR. EVETONUR EN BUYUK SIRKET SU YONDEN OLABILIR. EN AZ MAASLA EN COK IS YAPTIRMAYA CALISAN, BASKIYLA ZORLAMAYLA IS YAPTIRANLAR LISTESINDE NUMBER 1 KESINLIKLE. KATILMADIGIM YORUMLAR ISE UCAKLARIN NEDEN KIRALANDIGI. YOK NE YAPACAKTI USA MI UCURACAK UCAKLARI. BU YONDE YAPILAN ELESTIRI YERSIZ.
Haziran ayında gelen çift koridorlu ve 10 bin 800 km menzilli uçaklara TC-OCA ve TC-OCB kuyruk tescili verilmişti. Bu hafta Türkiye’ye gelen 356 koltuklu yeni A330 tipi uçak ise TC-OCC kuyruk tescili aldı ve bu uçakla birlikte Onur Air’in koltuk kapasitesi 7 bin 18’e yükseldi.

Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu 30. uçağın A330 olmasıyla ilgili olarak “Türkiye’nin en büyük özel havayoluyuz ve öyle kalmak için çalışıyoruz” dedi.

Filodaki A330 sayısı 3’e yükseldi

Türkiye’nin en fazla uçak ve koltuk kapasitesine sahip özel havayolu şirketi Onur Air’in filosu yeni gelen A330’la birlikte 6 adet A300-600, 3 adet A330, 9 adet A321, 7 adet A320 ve 5 adet de MD-88 tipi olmak üzere 30 uçaktan oluşuyor.
ONUR AIR'İN 30'UNCU UÇAĞI A330

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu şirketten birşey olmaz kabin ekipleri belliki çok çekiyo artık onurair ne yapıyosa bu ekiplere anlıyamadık ama yakında eminim haberlere çıkıcaktır en azından gidişat öyle. allah kurtarsın hepsini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
maşallah kazasız belasız .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HARCIRAH KONUSUNDA İÇİNİZ NE KADARDA RAHATMIŞ YANINIZDA GEZDİRDİĞİNİZ HER İŞİ YAPTIRDIĞINIZ ELİNİZ KOLUNUZ EN ÖNEMLİSİ KARDEŞLERİNİZ LÜTFEN BU AYIBI KALDIRIN ÇOK UZADI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YORUMLARA BAKIYORUM HAK VERDIKLERIM VAR VERMEDIKLERIM VAR. ARKADASLAR BIR SIRKERTIN BUYUKLUGU O SIRKETIN EKIPLERINE VERECEGI DEGERLE OLCULUYOR. EKIPLERINE DEGER VERMIYECEKSIN, HAKLI OLDUKLARINDA ARKALARINDA DURMUYACAKSIN, MAAS KONUSU SOZ KONUSU OLDUGUNDA SIZDEN DISARIDA COK VAR LAFLARIYLA EKIPLERINIASALAYAN BIR SIRKETIN 30 DEGIL 1000 UCAGI OLSA BUYUK OLAMAZ. BIR SIRKETI BUYUK YAPAN EKIPLERININ MEMNUNIYETI, YOLCULARIN MEMNUNIYETI ILE OLCULUR. EVETONUR EN BUYUK SIRKET SU YONDEN OLABILIR. EN AZ MAASLA EN COK IS YAPTIRMAYA CALISAN, BASKIYLA ZORLAMAYLA IS YAPTIRANLAR LISTESINDE NUMBER 1 KESINLIKLE. KATILMADIGIM YORUMLAR ISE UCAKLARIN NEDEN KIRALANDIGI. YOK NE YAPACAKTI USA MI UCURACAK UCAKLARI. BU YONDE YAPILAN ELESTIRI YERSIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000