08 Aralık 2014, Pazartesi 14:35:17

ONUR AIR’IN 3 UÇAĞI DAHA GİDİYOR

Onur Havayolları, Suudi Arabistan Havayolları’na üç uçak daha gönderme kararı aldı. Hangi uçaklar Saudia filosuna katılacak?
  • Arkadaşlar yeni kabin memurları alınıyor. Tekrar uçakmı alınıyor? Haberi olan Varmı? =)
  • Finansal olarak batıyor haberlerini bilemem ama hakedilen paraları geç ödediği, kesinti yaptığı, hatta beklettiğini kimse inkar edemez.
  • herşeye rağmen şirketimizi seviyoruz bize nereye gidin hangi uçakla gidin derse gideriz gidiyoruzda o yeni gelicek A 330 200 ler ile uçmak güzel yerlere gitmek heyecanlı olucak durmak yok ONURAİR
  • Onur Air'in toplam kaç A330'u olcak ?

Türkiye’nin önemli havayolu şirketlerinden Onur Air, Suudi Arabistan’daki filosuna üç uçak daha ekleyecek. Halen 4 adeta Airbus 330 tipi uçağı Suudi Arabistan Havayolları’nda ekipleriyle birlikte kiralık (wet-lease) uçan Onur Air, 3 uçak daha göndermeye hazırlanıyor.

AirportHaber’in edindiği bilgiye göre; Saudia Airlines’ın talebi doğrultusunda 3 adet Airbus 321 tipi uçak teknik kontrollerden geçirilerek hazır hale getirildi. Onur Air hangarında son bakımları yapılan uçakların birkaç gün içerisinde Suudi Arabistan’a gideceği öğrenildi.

Uzun yıllardır Suudi Arabistan Havayolları ile işbirliği yapan Onur Air böylelikle 7 uçaklık bir filo ile operasyonlarda önemli görev üstlenecek.

Öte yandan Onur Havayolları’nın yılbaşında 2 adet Airbus 330 tipi uçağı filosuna katmak için kesin anlaşma sağladığı öğrenildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

ONUR AIR’IN 3 UÇAĞI DAHA GİDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

onurair ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar yeni kabin memurları alınıyor. Tekrar uçakmı alınıyor? Haberi olan Varmı? =)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Finansal olarak batıyor haberlerini bilemem ama hakedilen paraları geç ödediği, kesinti yaptığı, hatta beklettiğini kimse inkar edemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hadi canım ~ 3 yıl önce
Sallıyorsun gibi geliyor.Öyle bir şeye hiçbir şirket cesaret edemez.Eskiden olsa olurdu.Şimdi her şirketin deli gibi adama ihtiyacı var.Dediğin sebepler ihbarsız fesih sebebi.Operasyonu sıkıntıya girer.
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
herşeye rağmen şirketimizi seviyoruz bize nereye gidin hangi uçakla gidin derse gideriz gidiyoruzda o yeni gelicek A 330 200 ler ile uçmak güzel yerlere gitmek heyecanlı olucak durmak yok ONURAİR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Onur Air'in toplam kaç A330'u olcak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000