23 Mayıs 2017, Salı 13:57:09

Onur Air'den yaz sezonu öncesi flaş karar

Onur Havayolları, İstanbul’dan yaptığı Ercan uçuşlarını 19 Mayıs haftasında yaptığı uçuşların ardından sona erdirdi.
  • SA KOLAY GELSİN SİZ NEDEN ADIYAMAN'I DÜŞÜNMÜYORSUNUZ? YİNE DİYECEKSİNİZ Kİ TALEBİNİZİ İLGİLİ BİRİMLERE AKTARILACAKTIR.BUNU ZATEN HEP SÖYLÜYORSUNUZ YİNE SÖYLEYECEKSİNİZ AMA ARTIK SÖYLEMEYİN LÜTFEN.BENİM GAYEM DIŞARDAN DEĞİL KENDİ İLİMDEN UÇMAK. BUNDAN DAHA DOĞAL HAKKIMIZ OLAMAZ.İYİ GÜNLER DİLERİM.....
  • İstanbul'u iptal edip seferleri Ankara'dan koysun. Anadolujet ve Pegasus'un yanına iyi gider. Birbirine yakın saatlerde uçan iki firma ve yüksek fiyat.Milletin bahsettiği low-cost faydasını Esb-Ecn hattında hiç yaşayamadık.THY'nin Ankara'daki slot amborgosu hala aşılamıyor. Hem izin vermiyor hem kendi uçmuyor.İstanbul'daki uçakları dolduracak diye tüm Türkiye'yi Atatürk'e istifliyor.
  • trabzona seferler başlasın
  • En akkılı Ercan uçaçakta ne oluçak

Türkiye’nin en köklü özel havayolu şirketlerinden biri olan Onur Air, yıllardır devam ettirdiği İstanbul-Ercan uçuşlarını noktalandırdı.

Bir dönem günde üç sefer yaptığı Ercan hattında, son dönemde artan rekabet nedeniyle uçuş sayısını önce günde bire, sonrasında ise haftada ikiye kadar düşüren Onur Havayolları, 20 Mayıs’ta Ercan’dan İstanbul’a yaptığı son seferle, uçuşlarını tarifeden çıkardı.
Operasyon yoğunluğunu Rusya, Avrupa ve iç hatlarda artırmak isteyen Onur Havayolları’nın, Ercan hattında artan rekabet ve karlılığın düşmesinden dolayı böyle bir karar aldığı kaydedildi.

Son yılların gözde tatil merkezlerinden biri olan KKTC’ye, THY’nin yanı sıra Atlasglobal ve Pegasus Havayolları da tarifeli seferler düzenliyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

Onur Air'den yaz sezonu öncesi flaş karar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

ADIYAMAN ~ 8 ay önce
SA KOLAY GELSİN SİZ NEDEN ADIYAMAN'I DÜŞÜNMÜYORSUNUZ? YİNE DİYECEKSİNİZ Kİ TALEBİNİZİ İLGİLİ BİRİMLERE AKTARILACAKTIR.BUNU ZATEN HEP SÖYLÜYORSUNUZ YİNE SÖYLEYECEKSİNİZ AMA ARTIK SÖYLEMEYİN LÜTFEN.BENİM GAYEM DIŞARDAN DEĞİL KENDİ İLİMDEN UÇMAK. BUNDAN DAHA DOĞAL HAKKIMIZ OLAMAZ.İYİ GÜNLER DİLERİM.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESB2ye bekleriz ~ 1 yıl önce
İstanbul'u iptal edip seferleri Ankara'dan koysun. Anadolujet ve Pegasus'un yanına iyi gider. Birbirine yakın saatlerde uçan iki firma ve yüksek fiyat.Milletin bahsettiği low-cost faydasını Esb-Ecn hattında hiç yaşayamadık.THY'nin Ankara'daki slot amborgosu hala aşılamıyor. Hem izin vermiyor hem kendi uçmuyor.İstanbul'daki uçakları dolduracak diye tüm Türkiye'yi Atatürk'e istifliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tzx ~ 1 yıl önce
trabzona seferler başlasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 1 yıl önce
En akkılı Ercan uçaçakta ne oluçak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000