08 Şubat 2010, Pazartesi 12:01:11

ONUR AIR'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

AirportHaber ve Airport TV’nin ısrarlı yayınları üzerine Onur Havayolları’ndan sürpriz bir açıklama geldi. İşte sadece Airporthaber’e yapılan açıklamanın ayrıntıları...
  • 200 saatlik uçuşla hiç bir yere girilemez diyenler. Bir kere de Sun Express'i deneyin bakalım. DLR testini geçebilecek kadar yetenekli olan Sindel ve Ayjet mezunları çoktan son model B737-800'lerin sağ koltuğunda yerlerini aldılar. İnanmayan açsın Ayjet'in sitesini baksın.
  • Şahabettin BOLULCU yolcuya şirin gözükücem diye entrikalı kampanyalar yapacağına önce Türk Pilotlarına da Yabancı Pilotlara yaptığı gibi SAĞLIK SİGORTASI yapsın.
  • Tipli pilotlar dururken tipsizi almak mantıklı olmasa gerek. Kaldı ki girenlerde bu uçakları güvenle uçurabilecek arkadaşlar. Hepsine başarılar Ama bunun dışında ucuz iş gücü için yabancı pilot oyunlarını oynamak ta Onur a hiç yakışmıyor. Gerek askeriyeden gerek sivilden gelen pilotlarımız dururken
  • :))) Sağına soluna bak örneklerini görürsün :))) Elin mahkum boyun eğiceksin !!!! Hadi sana geçmiş olsun !

Onur Havayolları Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, Airporthaber ve Airport TV’nin, Türkiye’deki uçuş okullarından mezun olan pilot adaylarının sektörde iş bulamadığını vurgulamasının ardından bir açıklama yaptı. Bolukçu, uçuş okullarından mezun olan pilot adaylarına karşı ard niyetli olmadıklarını ifade ederek, “uçuş emniyetini ön planda tutuyoruz. Bize müracaat eden uçuş okulu mezunu pilot adaylarına yaptığımız mülakatlar sonucunda kriterlerimize uygun olanları almaya çalışıyoruz” dedi.

Şahabettin Bolukçu, uçuş okullarından mezun olan 8 pilot adayını kadrolarına aldıklarını ve bu adaylara tip eğitimi verdiklerini de açıkladı. Bolukçu, “Bizim için uçuş emniyeti ön plandadır. Eğitimler önemlidir. Sizin televizyonunuzda da izledim ingilizce bilmeyen, sağlık sorunu olan öğrenciler uçuş okullarından mezun edildiği söylendi. Bu tip öğrencileri kadroya alıp uçuş emniyetini tehlikeye sokamayız” şeklinde konuştu.

ONUR AIR'DEN SÜRPRİZ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
200 saatlik uçuşla hiç bir yere girilemez diyenler. Bir kere de Sun Express'i deneyin bakalım. DLR testini geçebilecek kadar yetenekli olan Sindel ve Ayjet mezunları çoktan son model B737-800'lerin sağ koltuğunda yerlerini aldılar. İnanmayan açsın Ayjet'in sitesini baksın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şahabettin BOLULCU yolcuya şirin gözükücem diye entrikalı kampanyalar yapacağına önce Türk Pilotlarına da Yabancı Pilotlara yaptığı gibi SAĞLIK SİGORTASI yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tipli pilotlar dururken tipsizi almak mantıklı olmasa gerek. Kaldı ki girenlerde bu uçakları güvenle uçurabilecek arkadaşlar. Hepsine başarılar Ama bunun dışında ucuz iş gücü için yabancı pilot oyunlarını oynamak ta Onur a hiç yakışmıyor. Gerek askeriyeden gerek sivilden gelen pilotlarımız dururken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
:))) Sağına soluna bak örneklerini görürsün :))) Elin mahkum boyun eğiceksin !!!! Hadi sana geçmiş olsun !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000