07 Şubat 2018, Çarşamba 15:04:32

Onur Air'den eğitim hamlesi

Onur Air, Airbus A320/321 filosu için Mart 2018 tarihi içerisinde Tip İntibak Eğitim Organizasyonu (TRTO) kapsamında eğitim düzenleyecek.
  • Ne yapçan o kadar dil, yetenek kriterini? Oxford ta doktora eğitimine mi göndereceen sayın Onur Air yöneticisi. Delinin teki kuyuya taş atsın, kırk akıllı kırk gün düşünsün. Hayır bunları yapan da kendini astranot oldum falan sanıyor, SOP de beklenenden daha üstün yetenek göstermeye kalkıyor.
  • Bilip bilmeden ne çok yorum yapmışsınız. Şuan her yerin pilot açığından kaynaklı herkes heryere başvuru yapmış durumda. Ocak ayı tip sınıfına seçilen 20 kişiden 7si gelmedi. İhtiyaca binayen yeni bir tip sınıfı açıldı. Onurair ne zaman pilot attı? Ne zaman her ay tip sınıfı açtı? Başka şirketlerle karıştırmayın, biraz tutarlı yorum yapın.
  • Ne okulu shgm gibi kurum olfuktan sonra Türkiyede suni pilot kıtlı bitmez. Hiç bilginiz var mı dünyada kaç Türk uyruklu pilot var ? Bu bütün Türkiyedeki pilot problemini çözer! Ama shgm bunun önünü açar ise İngilizin kurumu gibi hareket etmese
  • Kurtlar sofrasi.

Onur Air, Airbus A320/321 filosu için Mart 2018 tarihi içerisinde Tip İntibak Eğitim Organizasyonu (TRTO) kapsamında eğitim düzenleyecek.

Onur Air’in tip eğitimine katılmak isteyen adayların aşağıda yer alan kriterleri sağlamaları gerekiyor:

İstenilen Kriterler ve Dökümanlar:
- T.C. Vatandaşı olmak,
- 40 yaşını tamamlamamış olmak,
- En az lise mezunu olmak,
- Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak,
- Askerlik hizmetini tamamlamış olmak ve en az 2 yıl tecil ettiriyor olmak,
- 10 adet vesikalık fotoğraf,
- Geçerli Frozen ATPL lisansına sahip olmak  (Lisansında geçerli ICAO English Language Proficiency minimum LEVEL 4 işlenmiş şekilde olmak)
- Güncel sağlık sertifikasına sahip olmak,
- İngilizce yeterlilik kriterini sağlıyor olmak (Minimum TOEFL: 65 veya IELTS: 6)
- Geçerli Mollymawk test sonucuna sahip olmak (Basic Skills için; (English, Mathematics, Science) minimum % 60. Basic Aptitudes için; (Spatial Orientation, Working Memory, Time Sharing) toplam verimlilikte minimum 25 puan)

Onur Air başvuruları aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden kabul ediyor:

İLETİŞİM BİLGİLERİ:
ADRES :  Atatürk Havalimanı B Kapısı Teknik Hangar Yanı, Onur Air Genel Müdürlük Binası, Uçuş İşletme Başkanlığı, YEŞİLKÖY, İSTANBUL
TEL : 0212 468 67 58/56
E-MAIL : flightoperations@onurair.com 
 

Onur Air'den eğitim hamlesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Oxford ~ 6 ay önce
Ne yapçan o kadar dil, yetenek kriterini? Oxford ta doktora eğitimine mi göndereceen sayın Onur Air yöneticisi. Delinin teki kuyuya taş atsın, kırk akıllı kırk gün düşünsün. Hayır bunları yapan da kendini astranot oldum falan sanıyor, SOP de beklenenden daha üstün yetenek göstermeye kalkıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot açığı ~ 6 ay önce
Bilip bilmeden ne çok yorum yapmışsınız. Şuan her yerin pilot açığından kaynaklı herkes heryere başvuru yapmış durumda. Ocak ayı tip sınıfına seçilen 20 kişiden 7si gelmedi. İhtiyaca binayen yeni bir tip sınıfı açıldı. Onurair ne zaman pilot attı? Ne zaman her ay tip sınıfı açtı? Başka şirketlerle karıştırmayın, biraz tutarlı yorum yapın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
xxx ~ 6 ay önce
7 kişinin gelmediği dersler başlamadan belliydi. madem öyle ihtiyacı vardı. başvuru yapan bir sürü insan vardı mülakata bile cagirilmaya gereği duymayan torpilsizler. he bu arada şu istediği sınavlar varya onu yetiştirebilmek için tarih alıp sınavlara girenlerin ellerinde patladı belgeler çünkü ocak sonu kapanicak yazan ilan pat diye ocak basında kapandı. oyuzden cokta guvenmeyin
TÜRK ~ 6 ay önce
Ne okulu shgm gibi kurum olfuktan sonra Türkiyede suni pilot kıtlı bitmez. Hiç bilginiz var mı dünyada kaç Türk uyruklu pilot var ? Bu bütün Türkiyedeki pilot problemini çözer! Ama shgm bunun önünü açar ise İngilizin kurumu gibi hareket etmese

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 6 ay önce
Kurtlar sofrasi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000