22 Ağustos 2017, Salı 16:01:10

Onur Air'den bayram tatili açıklaması

Onur Havayolları, Kurban Bayramı tatili süresince artan talebi karşılamak için geniş gövdeli uçaklarla operasyon yapacağını duyurdu.
  • Şu havayolunun kalitesini yapılan şu yorumlardan anlaşılıyor,
  • Bukadar yoruma hala sessiz ve hareketsiz icraatsız kalıyosunuz ya ne gırur ne şirket politikası ne vizyonunuz var ya helal olsun rezilsiniz
  • A380 ve B747 nerde ? ÇİN nerde reis
  • daha sabahın ilk uçuşu dahil her ıuçuşu 2-3 saat kafadan rötarlı havayolu sirketi.UÇAKLARIn yaşları ortalama 21-22 falan.Koltuklar eski bakımsız 20 sene önceki otobüs koltuklarından.Varolma savaşı veriyor fakat yeniliklere ayak uydurması lazım.

Kurban Bayramı tatilinin 10 gün olarak açıklanmasının ardından havayolu şirketlerinde rezervasyon yoğunluğu yaşanıyor. Onur Air, bayram tatili süresince 90 bin yolcu taşıyacağını açıkladı.

Onur Air tarafından konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

“Onur Air, Kurban Bayramı süresince artan talebi karşılamak için filosundaki geniş gövdeli uçaklarla uçuşlarını gerçekleştirecek. Şirketimiz, Kurban Bayramı dönemi süresince 90 bin yolcu taşıyacak. Onur Air’in Kurban Bayramı haftasında en fazla talep gören uçuş noktaları iç hatlarda Adana, Antalya, Bodrum, İzmir ve Trabzon olurken dış hatlarda ise Amsterdam, Berlin, Düsseldorf, Paris ve Moskova oldu. Kurban Bayramı dönemi süresince İstanbul Atatürk Havalimanı girişlerinde yaşanabilecek aşırı yoğunluk nedeniyle yolcularımızın uçuşlarına geç kalmamaları adına; yurt içi seferleri için uçuşa en az 2 saat, yurt dışı seferleri için ise uçuşa en az 3 saat önceden havalimanına gelmeleri önemle rica olunur.”

Onur Air'den bayram tatili açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Passenger ~ 10 ay önce
Şu havayolunun kalitesini yapılan şu yorumlardan anlaşılıyor,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Old cc ~ 10 ay önce
Bukadar yoruma hala sessiz ve hareketsiz icraatsız kalıyosunuz ya ne gırur ne şirket politikası ne vizyonunuz var ya helal olsun rezilsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nerde ~ 10 ay önce
A380 ve B747 nerde ? ÇİN nerde reis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rötar Air ~ 10 ay önce
daha sabahın ilk uçuşu dahil her ıuçuşu 2-3 saat kafadan rötarlı havayolu sirketi.UÇAKLARIn yaşları ortalama 21-22 falan.Koltuklar eski bakımsız 20 sene önceki otobüs koltuklarından.Varolma savaşı veriyor fakat yeniliklere ayak uydurması lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000