20 Şubat 2012, Pazartesi 14:20:52

ONUR AIR’DE YENİ ATAMA

2004 yılından bu yana Onur İletişim şirketi adına Onur Havayolları’na hizmet veren Rauf Gerz, Genel Müdürlük bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörlüğü’ne Gerz getirildi...
  • Sevgili Cangut bey, Güneşi balçıkla sıvamak olmaz. Akan su çağlarsa yıkar herseyi, bilmeden kosanlar yorar kendini..
  • şimdiye kadar zaten görevdeymiş diye mi anlıyoruz? onur iletişim onurair'e hizmet veriyormuş şimdi aynı adam kurum içi bir departmanda.. eee sonra? twitter'daki 140.000 TL nerede sorusuna cvp versinler
  • Rauf Gerz cok iyi gazeteci ve adam gibi adamdir. Yeni gorevi hayirli olsun. Hakkiyla yapacagina eminiz. Hayirli olmasi dileklerimle.
  • yorumcu yazmış geç ımza atmışsın dı yalaka lık yapmak yenı iş trndi olmuş
2004 yılından bu yana kurumsal iletişim hizmetini Onur İletişim şirketinden alan Onur Havayolları, kendi bünyesinde Kurumsal İletişim Direktörlüğü departmanı kurdu.
 
Bir süre önce Onur İletişim’in Florya’daki merkezinden Onur Havayolları merkez binasına taşınan Rauf Gerz, bugünden itibaren Onur Havayolları İletişim Direktörlüğü görevini yürütecek. 
 
Rauf Gerz’in atamasına ilişkin karar bugün Onur Havayolları’nın patronu Cankut Bagana imzasıyla duyuruldu. Atama kararında görev tanımlamasının yanı sıra olağandışı her türlü durumun hızla Rauf Gerz’e ulaştırılması konusuna vurgu yapıldı.

©AirportHaber Özel
ONUR AIR’DE YENİ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 6 yıl önce
Sevgili Cangut bey, Güneşi balçıkla sıvamak olmaz. Akan su çağlarsa yıkar herseyi, bilmeden kosanlar yorar kendini..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
şimdiye kadar zaten görevdeymiş diye mi anlıyoruz? onur iletişim onurair'e hizmet veriyormuş şimdi aynı adam kurum içi bir departmanda.. eee sonra? twitter'daki 140.000 TL nerede sorusuna cvp versinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Rauf Gerz cok iyi gazeteci ve adam gibi adamdir. Yeni gorevi hayirli olsun. Hakkiyla yapacagina eminiz. Hayirli olmasi dileklerimle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
yorumcu yazmış geç ımza atmışsın dı yalaka lık yapmak yenı iş trndi olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000