19 Aralık 2012, Çarşamba 11:48:26

ONUR AIR'DE SATIŞ İŞLEMİ NE ZAMAN TAMAMLANIR?

Onur Air'de satış işleminin 2013'ün ilk aylarında tamamlanabileceği belirtiliyor
  • 1 cacik olmaz o sirketten , hakkim haram zikkim olsun benden aldiginiz paralar insallah bogaziniza dugumlenir.
  • Onurair sanki kış uykusunda 3-5 yıldır. Şirkette ki yaşını başını almış hedefsiz kişiler mi buna neden oluyor acaba? Yeni yönetim umarım gelişime ayak uyduran, yenilikleri takip eden kişilerden oluşur.
  • 21 aralıkta mayaların dediği gibi hoca gelir ıyamet kopar:) zaten hoca bildiğim kadarıyla baba tarafından maya lı:) yani mayası sağlam:)
  • biz batsak ne olur batmasak ne olur 300 usd çalışan başka kabin memuru varmı bu ülkede hakkımız yiyenler gitisn yeter eğer kalcakalrsa zaten batsın bu şirket bıktık artık!!! hakkımızı verin

Özel havayolu Onur Air'e hisse satışı ve ortaklık konusunda danışmanlık yapan FinansInvest'in Yönetim Kurulu Üyesi Saruhan Doğan, şirketin satış süreciyle ilgili işlemin 2013 yılının ilk aylarında tamamlanabileceğini söyledi.

Onur Air'in yüzde 7.2 hissesi ile Ten Tour'un yüzde 100 hissesinin Kudret Tuncel, Mehdi Shams, Hüseyin Yavuz Baran, Dilay Akın ve Mihran Aksak Uysal tarafından devralınması için 25 Eylül tarihinde Rekabet Kurulu'na başvuru yapılmıştı. Ten Tour, Onur Air'in ana hissedarı konumunda bulunuyor.

Onur Air'de hisse satış sürecine ilişkin Reuters'ın sorusunu yanıtlayan Saruhan Doğan, "Onur Air'de işlem kapanma aşamasında. Sene sonuna yetişmez ama yılın ilk birkaç ayında bitmiş olacak" dedi. Onur Air'in filosunda 33 adet uçak bulunuyor ve şirket dış hatlarda 80 noktaya, iç hatlarda ise 12 noktaya sefer düzenliyor. 

ONUR AIR'DE SATIŞ İŞLEMİ NE ZAMAN TAMAMLANIR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

birisi ~ 5 yıl önce
1 cacik olmaz o sirketten , hakkim haram zikkim olsun benden aldiginiz paralar insallah bogaziniza dugumlenir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlısı ~ 5 yıl önce
Onurair sanki kış uykusunda 3-5 yıldır. Şirkette ki yaşını başını almış hedefsiz kişiler mi buna neden oluyor acaba? Yeni yönetim umarım gelişime ayak uyduran, yenilikleri takip eden kişilerden oluşur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hoca ~ 5 yıl önce
21 aralıkta mayaların dediği gibi hoca gelir ıyamet kopar:) zaten hoca bildiğim kadarıyla baba tarafından maya lı:) yani mayası sağlam:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hostes ~ 5 yıl önce
biz batsak ne olur batmasak ne olur 300 usd çalışan başka kabin memuru varmı bu ülkede hakkımız yiyenler gitisn yeter eğer kalcakalrsa zaten batsın bu şirket bıktık artık!!! hakkımızı verin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 5 yıl önce
madem öyle daha çok veren yerde çalışsana
havacı ~ 5 yıl önce
biz sizin gibi sıcak odalarda oturup maaş beklemeiyoruz!! yada 7-10 bin euro almıyoruz insaf biraz insaf
cpt ~ 5 yıl önce
Arkadaş haklı. Sizi zorla çalıştıranmı var? Sırf havacıyım diyebilmek için az ücrete katlanıyorsunuz sonra gün geliyor afyon patlıyor, yaygara kopuyor. Başka sektörde daha iyi maaş alabilirsiniz. Bence bu işi bırakın. Bu iş paraya deyil gönüle endeksli.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000