16 Nisan 2009, Perşembe 10:09:28

Onur Air’de 29.000 bilet 19 TL

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi Onur Air, tüm iç hat uçuş noktalarında kullanılmak üzere 29 bin bileti 19 TL’den satacak.
  • 19 luk biletleri hafta sonu alabiliyorsunuz fakat bitmesi lazım iyiki ben aldım hemde 3 kişilik güzel bir uçuş yapıcaz bakalım inşallah...
  • neden ben bir türlü bulamadım şu 19 luk bileteri?
  • arkadaşlar ben ilk uçuşumu THY ile gerçekleştirdim aslında firma ayırt etmem çünkü kötüymiş iyiymiş benim için önemli degil kaderde ne yazıyorsa o gerçekleşir hangisi ile kaza yapacagın hiç belli olmaz belki en bakımlı uçak ile kaza yapacagız bunu kimse bilemez herneyse bir gün OHY ile adana-istanbul seferini yapıyorum ve daha önce görmedigim birşeyi gördüm birde baktım ücretli ikram hizmeti veriyorlar o kadar zoruma gittiki inanın su bile içmeden o uçaktan indim ve yetkili kişilere söyledim ya hiç vermesinler yada ücretli yapmasınlar kardeşim valla hiç vermeselerdi bu kadar zoruma gitmezdi..
  • onur geçsin bu düzmece kampanyaları...bakınız temmuz ağustos aylarında diy-ist uçaklarında tek bi rez.dahi yokken fiatı 159 dan açmış..sıkıysa o aya koysana kampanyanı..neymiş kışın zararını yazın yolarak çıkaracak...ee nede olsa uçan biri çıkar diyor...ayıptır..hiç yakışmıyor...pegasusa çok yolcu kaptırdı son zamanlarda diy-ist seferinde ...bilgileri olsun

17 yıldır 60 milyon yolcuyu güvenle taşıyan ve altı yıldır Türk halkını ekonomik biletler sayesinde havayoluyla tanıştıran Onur Air, yolcularına yaz başında bir teşekkür hediyesi olarak 29 bin bileti 19 TL’den satışa çıkardı.

18 Nisan-26 Mayıs tarihleri arasında sadece Cumartesi ve Pazar günleri satışa sunulacak promosyon biletler 10 Haziran’a kadar olan uçuşları kapsayacak. 19 TL’lik biletler en erken 7 gün sonrasına satın alınabilecek. Kampanya biletleri www.onurair.com.tr internet sitesinden, 444 6687(ONUR) numaralı çağrı merkezinden ve yetkili acentelerden satışa sunulacak.

19 TL’lik promosyon biletler internet sitesinden alınırsa 8 TL, çağrı merkezi veya acentelerden alınırsa 15 TL hizmet bedeli eklenecek.

Onur Air’de 29.000 bilet 19 TL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
19 luk biletleri hafta sonu alabiliyorsunuz fakat bitmesi lazım iyiki ben aldım hemde 3 kişilik güzel bir uçuş yapıcaz bakalım inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
neden ben bir türlü bulamadım şu 19 luk bileteri?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşlar ben ilk uçuşumu THY ile gerçekleştirdim aslında firma ayırt etmem çünkü kötüymiş iyiymiş benim için önemli degil kaderde ne yazıyorsa o gerçekleşir hangisi ile kaza yapacagın hiç belli olmaz belki en bakımlı uçak ile kaza yapacagız bunu kimse bilemez herneyse bir gün OHY ile adana-istanbul seferini yapıyorum ve daha önce görmedigim birşeyi gördüm birde baktım ücretli ikram hizmeti veriyorlar o kadar zoruma gittiki inanın su bile içmeden o uçaktan indim ve yetkili kişilere söyledim ya hiç vermesinler yada ücretli yapmasınlar kardeşim valla hiç vermeselerdi bu kadar zoruma gitmezdi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
onur geçsin bu düzmece kampanyaları...bakınız temmuz ağustos aylarında diy-ist uçaklarında tek bi rez.dahi yokken fiatı 159 dan açmış..sıkıysa o aya koysana kampanyanı..neymiş kışın zararını yazın yolarak çıkaracak...ee nede olsa uçan biri çıkar diyor...ayıptır..hiç yakışmıyor...pegasusa çok yolcu kaptırdı son zamanlarda diy-ist seferinde ...bilgileri olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000