29 Mart 2011, Salı 11:19:50

ONUR AIR YAZ SEZONUNA İDDİALI GİRİYOR

Onur Air Nisan ayında başlayacak yaz sezonunda tarifeli uçuş sayını yüzde 30 artıracak ve uçuş ağına yeni yerler ekleyecek.
  • geyik yaparsam sen anlamazsın benim yapacağım geyikten ki bu yazdıklarımdan hiçbir kelime anlamamışsın zaten...kardeşim özel havayollarında kimin hava-iş e üye olma hakkı varmış,varda bizim haberimizmi yok,sen tk ile karıştırma özel havayollarını,özel havayollarında örgütlenme diye bişey olamaz anında seni tazmınatsız kapı önüne koyarlar,burda her onur air haberi çıktığında biz bu maaş konusunu yazmaktan bıkmıyacagız yapabileceğimiz fazla bir şez olmadıgı için.sende burda fazla geyik yapıpta bu stünları fazla meşgul etme yolcu,yolcu yolunda gerek olsa hadi anca....
  • Onur airin durumu kötü galiba. Bu kadar olumsuz yorum hayret verici. Demek ki KKTC de de sevilmediği doğru.
  • bunca şikayetiniz var ama birgün bile "hava-iş" sendikasına üye olmayı düşünmüyorsunuz.tebrik ediyorum sizleri.sizler bu davranışınızla zaten SÖMÜRÜLMEYİ fazlasıyla hak ediyorsunuz.boşuna her "onur" haberinde maaş geyiği yapmayın kimseyi inandıramazsınız.eğer ciddi olarak bir talebiniz varsa "örgütlü hareket "etmeniz şarttır.yoksa havanda su döversiniz.
  • kardeşim onur air herkesi zorla çalıştırıyor bilmiyormusun ,silah zoruyla çalıştırıyor,zincire vuruyor herkesi,işkence yapıyor o yüzden kimse ayrılamıyor,mantığa bak kımseyi zorla çalıştırmıyormuş,bişey yazarken aklını kullanda yaz akılsızlık etme kardeşim.B u şirket çalışanlarına acımasız davranıyor sömürüyor,haklarını yiyor ,çalışanın sırtından özellikle kabinin sırtından tonla para kazanıyor,her gecen sene aldığı maaş eriyor,sanki dışarda iş kaynıyorda begenmeyen ceksin gitsin denıyor,zaten begenmeyeen cekip gidemiyor,çünkü 3 yıllık antlaşmalar yapılıyor işe girenlerle erkenden ayrılmak isteyenlerden 3000 euro para isteniyor yaniistesende ayrılamıyorsun,tam kölelik sistemi.

Onur Air, oldukça hareketli geçeceği beklenen 2011 yılının yaz sezonunda günlük tarifeli sefer sayısını 68’e yükseltiyor. Türk havacılık sektörü açısından Nisan ayında başlayacak yaz sezonu uçuşlarıyla birlikte Onur Air İstanbul-Antalya uçuşlarını günde 5 sefere, İstanbul-İzmir uçuşlarını günde 4 sefere, İstanbul-Diyarbakır uçuşlarını günde 3 sefere, İstanbul-Samsun uçuşlarını hafta içi günde 2 sefere ve İstanbul-Erzurum uçuşlarını her güne çıkaracak. Diğer uçuş noktalarından Adana, Gaziantep, Malatya ve Trabzon’a düzenlenen seferlerin de sayılarında dönemsel olarak artışa gidilecek.

Onur Air, İzmir’den Diyarbakır ve Trabzon’a düzenlediği çapraz uçuşlara yaz sezonunda da devam edecek.

Yeniden Bodrum ve Dalaman

Kış sezonunda ara verilen İstanbul-Bodrum uçuşları 15 Nisan günü tekrar başlayacak ve Mayıs ayından itibaren günde iki sefere çıkacak. Yaz sezonunun bir diğer popüler hattı olan İstanbul-Dalaman uçuşları da 15 Mayıs’ta başlayacak.

Kıbrıs uçuşları başlıyor

Onur Air 31 Mart günü itibariyle İstanbul’dan Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’ya uçacak. Tarifeli uçuş yapılan 13. uçuş noktası olacak Lefkoşa’ya seferler sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez düzenlenecek. 19 Mayıs’ta da Onur Air’in Trabzon-Lefkoşa uçuşları hayata geçecek.
 

ONUR AIR YAZ SEZONUNA İDDİALI GİRİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
geyik yaparsam sen anlamazsın benim yapacağım geyikten ki bu yazdıklarımdan hiçbir kelime anlamamışsın zaten...kardeşim özel havayollarında kimin hava-iş e üye olma hakkı varmış,varda bizim haberimizmi yok,sen tk ile karıştırma özel havayollarını,özel havayollarında örgütlenme diye bişey olamaz anında seni tazmınatsız kapı önüne koyarlar,burda her onur air haberi çıktığında biz bu maaş konusunu yazmaktan bıkmıyacagız yapabileceğimiz fazla bir şez olmadıgı için.sende burda fazla geyik yapıpta bu stünları fazla meşgul etme yolcu,yolcu yolunda gerek olsa hadi anca....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Onur airin durumu kötü galiba. Bu kadar olumsuz yorum hayret verici. Demek ki KKTC de de sevilmediği doğru.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bunca şikayetiniz var ama birgün bile "hava-iş" sendikasına üye olmayı düşünmüyorsunuz.tebrik ediyorum sizleri.sizler bu davranışınızla zaten SÖMÜRÜLMEYİ fazlasıyla hak ediyorsunuz.boşuna her "onur" haberinde maaş geyiği yapmayın kimseyi inandıramazsınız.eğer ciddi olarak bir talebiniz varsa "örgütlü hareket "etmeniz şarttır.yoksa havanda su döversiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kardeşim onur air herkesi zorla çalıştırıyor bilmiyormusun ,silah zoruyla çalıştırıyor,zincire vuruyor herkesi,işkence yapıyor o yüzden kimse ayrılamıyor,mantığa bak kımseyi zorla çalıştırmıyormuş,bişey yazarken aklını kullanda yaz akılsızlık etme kardeşim.B u şirket çalışanlarına acımasız davranıyor sömürüyor,haklarını yiyor ,çalışanın sırtından özellikle kabinin sırtından tonla para kazanıyor,her gecen sene aldığı maaş eriyor,sanki dışarda iş kaynıyorda begenmeyen ceksin gitsin denıyor,zaten begenmeyeen cekip gidemiyor,çünkü 3 yıllık antlaşmalar yapılıyor işe girenlerle erkenden ayrılmak isteyenlerden 3000 euro para isteniyor yaniistesende ayrılamıyorsun,tam kölelik sistemi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000