19 Temmuz 2008, Cumartesi 10:44:39

Onur Air üniformaları yeniledi

Onur Havayolları Haziran ayından itibaren yeni üniformalarını kullanmaya başladı. Üniformalarda Onur Air logosunda yer alan ve kurumsal renkleri olan mavi, kırmızı ve gri kullanıldı.
  • Ben havalimanında çalışmıyorum ama aırport haberi yakından takip ederim.Bıraksın Onur Aır elbise değiştirmeyide yetkililerini değiştirsin.YOlcunun bagajı yüklenmemiş yolcuyla muatap olan sadece taşeron firma yetkili nerede ?????yok kim bilir???
  • ARKA MERDIVENDE BEN CIKMISIM.HOS BI FOTO:)))
  • çok şık ve zevkli..onur air e yakışır
  • Atlas da bir yerlerden araklamıştı. Tıpkı reklamlarıda olduğu gibi.. Ama Onur'un formaları iyi

Onur Air’in yeni üniformalarının tasarımında başta Yönetim Kurulu Üyesi Yonca Bagana olmak üzere Genel Müdür Şahabettin Bolukçu, Genel Müdür Yardımcısı Nedim Gürbüz ve Kabin Hizmetleri Müdürü Tülay Bulut önderlik etti. 450 kabin görevlisinin üniformaları yenilenirken, yeni kıyafetler bayan personele 1 yelek, 1 ceket, 2 gömlek, 1 pantolon, 2 etek veya 2 pantolon, erkek personele ise, 1 yelek, 1 ceket, 2 gömlek ve 2 pantolon şeklinde dağıtıldı. Ayrıca her personele ikişer adet de fular ve kravat verildi.

Yeni üniformalarda bayan kabin amirlerinin yelekleri ile erkek kabin amirlerinin kravatları renkleri kırmızı olarak tasarlandı.

Onur Air artık daha şık

©AirportHaber.com

Onur Air üniformaları yeniledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

kaçkar ~ 10 yıl önce
Ben havalimanında çalışmıyorum ama aırport haberi yakından takip ederim.Bıraksın Onur Aır elbise değiştirmeyide yetkililerini değiştirsin.YOlcunun bagajı yüklenmemiş yolcuyla muatap olan sadece taşeron firma yetkili nerede ?????yok kim bilir???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SUPERVISOR ~ 10 yıl önce
ARKA MERDIVENDE BEN CIKMISIM.HOS BI FOTO:)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kiraz80 ~ 10 yıl önce
çok şık ve zevkli..onur air e yakışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haydar ~ 10 yıl önce
Atlas da bir yerlerden araklamıştı. Tıpkı reklamlarıda olduğu gibi.. Ama Onur'un formaları iyi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000