25 Ocak 2010, Pazartesi 23:09:58

ONUR AIR UÇAĞINA BOMBA İHBARI!(GÜNCELLENDİ)

Diyarbakır-İstanbul seferini yapmaya hazırlanan Onur Air uçağına bomba ihbarı yapıldı...
  • Bu tip olaylar Amerikada, Avrupada çok sık rastlanan türden olaylar değil mi. Havacılığın doğduğu yerlerde bu ihbarların haberlerini hep okuyoruz. Bu ihbarın Diyarbakır'da yapılması nasıl bir bilinçsizlik onu anlayamadım.Uçmanın ne anlama geldiğini de yazarsan tüm Diyarbakırlıları bilinçlendirmiş olursun. Uçak yolculuğu için aristokrat olmak mı gerekiyor.Sizler böyle seviyesiz yorumlar yaptığınız sürece toplumda kutuplaşmalar devam edecektir.
  • Polis ne yazık ki bu insanları yakalamadıkça, yargı ceza vermedikçe bu tip zavallı hastalar çoğalacaktır.
  • Ya geç kalan bir yolcunun işi, ya da huzursuzluk çıkarmak isteyen birinin. Bu işin kötü tarafı, yalan ihbar da olsa kayıtsız kalınamaması
  • Slide patlatan Yolcu kendine mahkemede onbinlerce dolarlık fatura çıktığını görünce, hayatının hatasını yaptığını anlayacaktır. Bu işler ben yaptım olduyla kapanmaz.....

Onur Havayolları’na ait yolcu uçağına bomba ihbarı yapıldı. Diyarbakır-İstanbul seferini yapmak üzere hazırlık yapan uçağa bomba ihbarı yapılması üzerine uçak tamamen boşaltıldı.

 

Geçtiğimiz günlerde de-icing yapılırken yolcuların olay çıkardığı Onur Havayolları’na ait uçak bu kez Diyarbakır’da bomba ihbarına maruz kaldı.

 

Diyarbakır-İstanbul seferini yapmak üzere hazırlanan Onur Havayolları’nın OHY 037 sefer sayılı uçağına bomba ihbarı yapıldı. İhbar üzerine uçakta bulunan tüm yolcular ve bagajlar indirilerek tek tek arandı.

 

Polisin sıkı güvenlik tedbiri alarak yaptığı aramalar sonucunda ihbarın asılsız olduğu anlaşıldı. Şu sıralarda yolcular tekrar uçağa alınmaya başlandı.

 

ONUR AIR UÇAĞINA BOMBA İHBARI!(GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bu tip olaylar Amerikada, Avrupada çok sık rastlanan türden olaylar değil mi. Havacılığın doğduğu yerlerde bu ihbarların haberlerini hep okuyoruz. Bu ihbarın Diyarbakır'da yapılması nasıl bir bilinçsizlik onu anlayamadım.Uçmanın ne anlama geldiğini de yazarsan tüm Diyarbakırlıları bilinçlendirmiş olursun. Uçak yolculuğu için aristokrat olmak mı gerekiyor.Sizler böyle seviyesiz yorumlar yaptığınız sürece toplumda kutuplaşmalar devam edecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Polis ne yazık ki bu insanları yakalamadıkça, yargı ceza vermedikçe bu tip zavallı hastalar çoğalacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ya geç kalan bir yolcunun işi, ya da huzursuzluk çıkarmak isteyen birinin. Bu işin kötü tarafı, yalan ihbar da olsa kayıtsız kalınamaması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Slide patlatan Yolcu kendine mahkemede onbinlerce dolarlık fatura çıktığını görünce, hayatının hatasını yaptığını anlayacaktır. Bu işler ben yaptım olduyla kapanmaz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000