29 Haziran 2012, Cuma 12:57:31

ONUR AIR TEKNİSYENİ ÜRDÜN’DE TUTUKLUYDU

Nisan ayında Ürdün’ün başkenti Amman’da uçaktan düşerek yaşamını yitiren pilot Olivier Mester’in ölümünde ihmali olduğu için tutuklanan Onur Air Teknisyeni Onur Özkan, serbest bırakıldı.
  • arabistana göreve giden arkadaşlar o sıcakta çalışmalarının karşılığında iyide harcırah alıyorlar ama haklarıdır
  • Onurair derebeykiği her nekadar özel şirket olsada patron hariç altındaki yetkililer hele uçuş işletme tam bir derebeyliktir.
  • bu şirkette çalışan arkadaşlara sesleniyorum..siz her yoruma cevap yetiştireceğinize kendinize şu soruyu sorun bu şirket hiç mi değişmedi ilk girdiğinizdeki gibi mi çalışma şartları..uçaklar ....ayrıca çalışanların sadece soyadlarına bakarsanız gerçekleri anlayacaksınız hep çalışan çocukları mı kardeşleri mi kazanıyor bu adil mülakatları gerçeği görünce özür yazınızı da bekliyorum ayrıca bu durum tüm birimler için geçerli...saygılar..
  • Körü körüne batı hayranlığı ne kadar yanlışsa, arap düşmanlığıda o kadar yanlıştır. Karşılıklı çıkarların milliyeti olmaz. Azcık kafayı çalıştırın.

Onur Havayolları uçağının kapısını kapatmak isterken aprona düşerek hayatını kaybeden pilot Olivier Mester’in ölümünün üzerinde üç ay geçti.

Mester’in, Ürdün’ün başkenti Amman’da Airbus 300-600 tipi uçaktan düşerek ölmesinden sorumlu olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan teknisyen Onur Özkan’dan ise uzun süre hiçbir haber alınamadı. Özkan’ın o günden bu yana Ürdün’de tutuklu bulunduğu kaydedilirken, mesai arkadaşları ve ailesi aylarca dönüşünü dört gözle bekledi. 

Ürdünlü yetkililerden gelecek sevindirici haberi bekleyen ailesi de, olayda kabahatinin bulunmadığına inandıkları Özkan’a kavuşmak için gün sayıyordu ve o gün geldi.

Kazadan hemen sonra pasaportuna el konularak tutuklanan Onur Özkan'ın, dün Türkiye'ye dönmesiyle arkadaşları ve ailesi rahat bir nefes aldı. 

ONUR AIR TEKNİSYENİ ÜRDÜN’DE TUTUKLUYDU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

hayat güzel ~ 6 yıl önce
arabistana göreve giden arkadaşlar o sıcakta çalışmalarının karşılığında iyide harcırah alıyorlar ama haklarıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
onur ~ 6 yıl önce
Onurair derebeykiği her nekadar özel şirket olsada patron hariç altındaki yetkililer hele uçuş işletme tam bir derebeyliktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gerçek ~ 6 yıl önce
bu şirkette çalışan arkadaşlara sesleniyorum..siz her yoruma cevap yetiştireceğinize kendinize şu soruyu sorun bu şirket hiç mi değişmedi ilk girdiğinizdeki gibi mi çalışma şartları..uçaklar ....ayrıca çalışanların sadece soyadlarına bakarsanız gerçekleri anlayacaksınız hep çalışan çocukları mı kardeşleri mi kazanıyor bu adil mülakatları gerçeği görünce özür yazınızı da bekliyorum ayrıca bu durum tüm birimler için geçerli...saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Körü körüne batı hayranlığı ne kadar yanlışsa, arap düşmanlığıda o kadar yanlıştır. Karşılıklı çıkarların milliyeti olmaz. Azcık kafayı çalıştırın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000