05 Mayıs 2009, Salı 12:01:54

Onur Air sevindirdi

Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketi Onur Air, 23 Nisan’da Siverekli çocukları unutmadı.
  • Bızım gıbı calısanı olan sırketede BU YAKISIR.... ONUR AİR herzaman yanındayızzzzzzz.......
  • katkılarından dolayı okul ögretmeni ÇINAR ALTINKESER'e ve ONUR AİR'e teşekkürlerimi iletiriz.....
  • Onur Air'e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Haberdeki (resimdeki) öğretmen benim. Maketleri, montları, ayakkabıları, kısacası bütün hediyeleri dağıttığım zaman öğrencilermin yüzlerindeki ifade herşeye değerdi, fotoğraflara da yansımış zaten. Öğrencilerim, aileleri ve kendi adıma Onur Air çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum. Örnek olması dileğiyle..
  • Onur havayolları kurulduğu günden beri şerefli,dürüst,ilkeli ve bilim odaklı havacılığı prensip edinmiş güzide bir özel havayolu şirketidir.Problemsiz daha nice uçuşlara.

Her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir sosyal sorumluluk projesine imza atan Onur Air bu yıl da anlamlı bir destek gerçekleştirdi.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesine bağlı Aşağı Beşyamaç köyündeki Aşağı Beşyamaç İlköğretim Okulu’nda görev yapan sınıf öğretmeni bir süre önce öğrencilerine havacılığı sevdirmek için Onur Air’den uçak maketi talebinde bulundu. Uçak maketlerini ulaştırmak için kendisinle temasa geçen Onur Air, bundan hareketle öğrencilerin okul ihtiyaçlarını da öğrendi.

Sınıf öğretmenin talep ettiği eksiklikleri temin eden Onur Air, Beşyamaç İlköğretim Okulu’nda okuyan 70 öğrencinin giyim ve okul ihtiyaçları hazırladı. 23 Nisan’da teslim edilen hediyeler çocukları sevince boğdu.

OnurAir

OnurAir

OnurAir

Onur Air sevindirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bızım gıbı calısanı olan sırketede BU YAKISIR.... ONUR AİR herzaman yanındayızzzzzzz.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
katkılarından dolayı okul ögretmeni ÇINAR ALTINKESER'e ve ONUR AİR'e teşekkürlerimi iletiriz.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Onur Air'e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Haberdeki (resimdeki) öğretmen benim. Maketleri, montları, ayakkabıları, kısacası bütün hediyeleri dağıttığım zaman öğrencilermin yüzlerindeki ifade herşeye değerdi, fotoğraflara da yansımış zaten. Öğrencilerim, aileleri ve kendi adıma Onur Air çalışanlarına tekrar teşekkür ediyorum. Örnek olması dileğiyle..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Onur havayolları kurulduğu günden beri şerefli,dürüst,ilkeli ve bilim odaklı havacılığı prensip edinmiş güzide bir özel havayolu şirketidir.Problemsiz daha nice uçuşlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000