20 Eylül 2008, Cumartesi 11:08:15

Onur Air servisi kaza yaptı!

Samsun'un Çarşamba ilçesinde Onur Havayolları'na ait servis aracının, yolcu otobüsüyle çarpışması sonucu 1'i ağır 7 kişi yaralandı.
  • Yorumunuz...Geçmiş olsun herkeze
  • GEÇMİŞ OLSUN UMARIM KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUNUZ
  • herkese tekrar geçmiş olsun dediğim gibi fındıkkale suçlu hiç akıllanmayacaklar. Yeni otobüs alınca herşey çözülüyor sanki. Allah'tan kimseye önemli bir şey olmadı. Aklını başına alması gerek artık fındıkkalenin.
  • Onurair adına servisi yapan firma olarak haberi düzeltme gereği duyduk.Ufak tefek çizikler dahil 6 kişi yaralanmış bir yolcumuzunda kolunda çatlak oluşmuştur.Trafik ekiplerinin tutanağındada suç %100 oranında karşı taraftadır. Yaralanan ve mağdur olan tüm yolcularımızla 8 kişilik ekibimiz tek tek ilgilenmiş, tüm mağduriyetleri giderilmiştir.Tüm yolcularımıza tek yön uçak bileti verilmiş ve bundan sonraki tedavi giderleri eğer varsa tazmin etmek adına elinden geleni yapmaya söz vermiştir.Büyük geçmiş olsun dileklerimizle.

Kaza, Samsun-Ordu karayolu 48. kilometresi Eğerceli mevkisinde saat 21.45 sıralarında meydana geldi. Samsun-Çarşamba Havaalanı'ndan Ordu'ya giden Onur Air'a ait Yavuz A. idaresindeki 34 JUR 36 plakalı servis otobüsü, aynı istikamete giden ve kontrolsüz bir şekilde kavşağa giriş yaptığı iddia edilen Fındıkkale firmasına ait Mustafa H.'nin kullandığı 34 US 4064 plakalı yolcu otobüsüne yandan çarptı.

Kazada, servis otobüsünün sürücüsü Yavuz A. (40) ile aynı otobüste bulunan yolculardan Hakan T. (36), Mehmet Ö. (36), Ahmet Ö. (38), Çağlar M. (26), Adnan E. (27) ve Fırat A. (22) yaralandı. Yaralılar, ambulansla Çarşamba Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kazayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Onur Air - Kaza

Onur Air - Kaza

Onur Air - Kaza

Onur Air - Kaza

Onur Air servisi kaza yaptı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Rumuz Akaıı ~ 10 yıl önce
Yorumunuz...Geçmiş olsun herkeze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KTHY ~ 10 yıl önce
GEÇMİŞ OLSUN UMARIM KISA SÜREDE SAĞLIĞINA KAVUŞURSUNUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ucuz Atlatılmış ~ 10 yıl önce
herkese tekrar geçmiş olsun dediğim gibi fındıkkale suçlu hiç akıllanmayacaklar. Yeni otobüs alınca herşey çözülüyor sanki. Allah'tan kimseye önemli bir şey olmadı. Aklını başına alması gerek artık fındıkkalenin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sb Turizm ~ 10 yıl önce
Onurair adına servisi yapan firma olarak haberi düzeltme gereği duyduk.Ufak tefek çizikler dahil 6 kişi yaralanmış bir yolcumuzunda kolunda çatlak oluşmuştur.Trafik ekiplerinin tutanağındada suç %100 oranında karşı taraftadır. Yaralanan ve mağdur olan tüm yolcularımızla 8 kişilik ekibimiz tek tek ilgilenmiş, tüm mağduriyetleri giderilmiştir.Tüm yolcularımıza tek yön uçak bileti verilmiş ve bundan sonraki tedavi giderleri eğer varsa tazmin etmek adına elinden geleni yapmaya söz vermiştir.Büyük geçmiş olsun dileklerimizle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000