26 Nisan 2018, Perşembe 12:54:31

Onur Air sefer saatlerini değiştirdi

Onur Air, İstanbul-Çanakkale-İstanbul arasındaki tarifeli uçak seferlerinde saat değişikliği yaptı.
  • sabiha gökçen havalimanına uçmuyor malesef. Uçsa idi talep volabilirdi.
  • Çanakkale’de yatıda kalıyordu uçak yaz sezonuyla beraber uçağı kullanmak için saat değişikliği yapmışlar. Kapatmak istiyor : 80-90 yolcudan fazla yolcu olmuyor
  • Çanakkale kenti bu yarıtımları haketmiyor zihniyeti değişik bir kent
  • Çanakkale çok açık saçık bir yer ecdadımızı görmek için gidenler havaalani sehir merkezinde olduğu icin gelibolu yarımadasına geçene kadar bunlara şahit oluyor maneviyatı bozuluyor Ecdadımızı ziyaret eden vatansever insanların uhreviyatının bozulmamasi için Gelibolu Yarimadasına havaalani istiyoruz
  • tarifeyi ters yazmissiniz. Canakkale ye 19.20de ulasan ucak 2000 de canakkalden kalkacak seklinde yazilmali
  • Mikdat sen dolmuş şöförüsün anladığım kadarıyla...
  • Bu uçak 400'le filan mı gidiyor, yarım yol? Nasıl oluyor da karayolu ile 300 km olan mesafe havadan 50 dk sürüyor? Herhalde kalkıştan sonra Gökçeada Midilli filan yapıyor, sonra Bursa Yenişehir üzerindene kuzeye İzmit Boğaz vs döne döne..

Onur Air, İstanbul-Çanakkale-İstanbul arasındaki tarifeli uçak seferlerinde saat değişikliği yaptı.

25 Nisan 2018 tarihinde sona ereceği ifade edilen ancak daha sonra yeniden bir açıklama yaparak seferlerine devam etme kararı alan Onur Air firmasının Çanakkale-İstanbul arasındaki uçak seferlerinde saat değişikliğine gittiğini belirten Dardanel Turizm Firma Yetkilisi Zafer Güneş ÇanakkaleTravel adlı siteye açıklamalarda bulundu.

Zafer Güneş yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Onur Air firması 1 Kasım 2017 tarihinde başlattığı Çanakkale - İstanbul arasındaki tarifeli uçak seferlerini 25 Nisan 2018 tarihinde sonlandırma kararı almıştı. Ancak daha sonra yapılan görüşmeler neticesinde firma yetkilileri sefer saatlerinde değişiklik yaparak aynı hatta seferlere devam etme kararı aldı. Buna göre 26 Nisan 2018 tarihi itibariyle Cuma ve Pazar günleri hariç Onur Air’e ait uçak Çanakkale’den saat 20:00’de kalkacak ve saat 20:50’de İstanbul’a varacak. İstanbul’dan Çanakkale’ye geri dönüş ise saat 18:30’da gerçekleştirilecek ve uçak saat 19:20’de Çanakkale’ye ulaşacak”

Sefer saatlerinin 15 Haziran 2018 tarihine kadar geçerliği olacağını da belirten Güneş, "15 Haziran tarihinden itibaren ise yine Cuma ve Pazar günleri hariç İstanbul’dan Çanakkale’ye kalkış saati 11:40, geri dönüş saati ise 13:10 olarak belirlendi" şeklinde konuştu.

Bu arada uçak bilet fiyatlarının ise kış aylarındaki fiyatlara nazaran daha yüksek olması dikkat çekiyor. Daha önce 95 TL’den bilet alabilen yolcular yeni tarifeden ortalama 140-150 TL’den bilet alabilecekler.

Onur Air sefer saatlerini değiştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

ali canciğer ~ 9 ay önce
sabiha gökçen havalimanına uçmuyor malesef. Uçsa idi talep volabilirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Q8 ~ 9 ay önce
Çanakkale’de yatıda kalıyordu uçak yaz sezonuyla beraber uçağı kullanmak için saat değişikliği yapmışlar. Kapatmak istiyor : 80-90 yolcudan fazla yolcu olmuyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
haketmek ~ 9 ay önce
Çanakkale kenti bu yarıtımları haketmiyor zihniyeti değişik bir kent

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayirdir ~ 9 ay önce
CHP diye mi kardeşim ??
Çanakkale ~ 9 ay önce
Çanakkale çok açık saçık bir yer ecdadımızı görmek için gidenler havaalani sehir merkezinde olduğu icin gelibolu yarımadasına geçene kadar bunlara şahit oluyor maneviyatı bozuluyor Ecdadımızı ziyaret eden vatansever insanların uhreviyatının bozulmamasi için Gelibolu Yarimadasına havaalani istiyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlis ~ 9 ay önce
tarifeyi ters yazmissiniz. Canakkale ye 19.20de ulasan ucak 2000 de canakkalden kalkacak seklinde yazilmali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KEZO ~ 9 ay önce
Mikdat sen dolmuş şöförüsün anladığım kadarıyla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mikdat ~ 9 ay önce
Bu uçak 400'le filan mı gidiyor, yarım yol? Nasıl oluyor da karayolu ile 300 km olan mesafe havadan 50 dk sürüyor? Herhalde kalkıştan sonra Gökçeada Midilli filan yapıyor, sonra Bursa Yenişehir üzerindene kuzeye İzmit Boğaz vs döne döne..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miktad ~ 9 ay önce
Miktadim Gokceadada yolcu aliyor ya ondan uzun suruyor :)
(:<:>:) ~ 9 ay önce
Bildiğin üzere uçağın uçuş yüksekliğine yükselmesi lazım, ondan sonra düz uçuşa geçecek sonra iniş için tekrar yavaşlaması lazım. Dediğin gibi mesafe zaten az olunca çok hızlı uçmak verimsiz bir seçenek oluyor. Dediğin mantıkla bakılırsa İzmir-İstanbul arası da 20 dakikada alınabilir mesela ama alınmıyor.
Miktad ~ 9 ay önce
Mikdat kardeş, seni tuttum. Beni bir tek sen anlamışsın :) Yine de açıklama yapmak gerekirse, Gökçeada ve Midilli'ye, sadece semalarında uçmak anlamında söylemiştim, inip yolcu almak anlamında değil. Sonra da 36 dk'lık bir rota buldum, ama link paylaştığım için sanırım burada yayınlanmamış o yorumum. Kezo kardeş, dolmuş şöferi! değilim, eksik anlamışsın, ya da yanlış anlamışsın, ya da hiç anlayamamışsın. Sen ördekleri al yoldan, devam et. Trafik aksıyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000