28 Ocak 2014, Salı 14:31:12

ONUR AIR KOLAVIA’DAN İKİ UÇAĞINI NEDEN GERİ ÇEKTİ?

Onur Havayolları, Rusya merkezli Kolavia Havayolları’nda kiralık olarak bulunan iki uçağını geri çekti. Uçaklar lesörlere iade edildi. Bu karar neden alındı?
  • Evet orda ki calisanlara Allah kolaylık versin.. bende eski onurcuyum...calisanini parasal Motive edemicekse manevi motive edicekler o zaman... kole gibi davranip herseye ihtar verip psikolojik sıkıstırıp sacma sapan otellerde yatirip insanlarin psikolojileriyle oynamicaklar o zaman..ise alip alip cikarmicaklar insanlari...sacma sapan bi duzen orasi..havaciligi birakmama sebep
  • Sayin airporthaber okucular. Her zaman positief düşünün Avrupa'yı gormuyormusunuz aclar. Biz sukredelim halimize. Maşallah eskiden Türkiye avrupa mediya kötü tanitti. Ama simdik avrupadikler millet gözü açıldı Türkiye diyor baska birseydemiyor.
  • Merak etmeyin yakında THK alacak. Yapmadığı bir bu iş kalmıştı.
  • kimse kusura bakmasın filo yenilemesi böyle yapılmaz.. Onur air elindeki 20 yaşlarına dayanmış uçaklarıyla uçup bu 10 yaşındaki kuşları gecas a iade ediyor ise ben derim ki; Kira ücreti düşük yaşlı uçaklarla günü kurtarıp 10 yaş altı olanları iade edecekler.. Tc-obo 8 yaşında onu da süresi doldumu doğru iade edip eldeki hurdalarla uçmaya devam ederler

Filo yapılandırma çalışmalarını sürdüren Onur Havayolları, Rusya merkezli Kolavia Havayolları filosunda uçan iki uçağını geri aldı.

Kira sözleşmesi sona eren TC-KLA ve TC-KLB kuyruk tescilli Airbus 320 tipi iki uçak Kolavia filosundan çıkar çıkmaz leasing firması GECAS’a iade edildi.

Onur Havayolları bu uçakları kendi filosunda uçurmak yerine doğrudan kiralayan firmaya iade etti.

Kolavia Havayolları’nın uçakları iade etme gerekçesinin ise kendilerinin artık doğrudan leasing firmasından uçak kiralama yoluna gitmesi olarak açıklandı.

©Airporthaber.com

ONUR AIR KOLAVIA’DAN İKİ UÇAĞINI NEDEN GERİ ÇEKTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Evet orda ki calisanlara Allah kolaylık versin.. bende eski onurcuyum...calisanini parasal Motive edemicekse manevi motive edicekler o zaman... kole gibi davranip herseye ihtar verip psikolojik sıkıstırıp sacma sapan otellerde yatirip insanlarin psikolojileriyle oynamicaklar o zaman..ise alip alip cikarmicaklar insanlari...sacma sapan bi duzen orasi..havaciligi birakmama sebep

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sayin airporthaber okucular. Her zaman positief düşünün Avrupa'yı gormuyormusunuz aclar. Biz sukredelim halimize. Maşallah eskiden Türkiye avrupa mediya kötü tanitti. Ama simdik avrupadikler millet gözü açıldı Türkiye diyor baska birseydemiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Turk ~ 4 yıl önce
Türkçe'nizi beğeniyor musunuz?
İşsiz ~ 4 yıl önce
Merak etmeyin yakında THK alacak. Yapmadığı bir bu iş kalmıştı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kimse ~ 4 yıl önce
kimse kusura bakmasın filo yenilemesi böyle yapılmaz.. Onur air elindeki 20 yaşlarına dayanmış uçaklarıyla uçup bu 10 yaşındaki kuşları gecas a iade ediyor ise ben derim ki; Kira ücreti düşük yaşlı uçaklarla günü kurtarıp 10 yaş altı olanları iade edecekler.. Tc-obo 8 yaşında onu da süresi doldumu doğru iade edip eldeki hurdalarla uçmaya devam ederler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000