21 Haziran 2010, Pazartesi 10:56:15

ONUR AIR İLK A330'UNU GETİRDİ

Türkiye'nin en büyük uçak filosuna sahip özel havayolu şirketi unvanını koruyan Onur Air, daha önce alımı konusunda anlaşmaya vardığı A330'lardan ilkini getirdi.
  • TK 330 larını 2005 yılının sonunda teslim aldıktan sonra bi sure iç hatlarda izmir antalya ankara gibi routelarda ucurmuştur hatta transatlantik seferlere dahi bi sure verememis sadece uzak doğuya verebilmiştir. onur air da belli bir sortie yi tamamladıktan sonra ucaklarını JED base olarak SV a wet lease verecektir.
  • arkadaşlar her yerde türküz arkadaşın dediği gibi, Thy nin 330ları ne zaman iç hat uçmuş bir allahın kulu söyleyebilir mi, bu teklifi üreticiye götürün de cevabınızı alın:)) hayırlı uğurlu olsun onur air, kazasız belasız uçuşlar dilerim, umarım sivil havacılığımız problemleri halleder de biz de yurt dışında çarpraz uçuşlara başlarız
  • hayırlı olsun ... daha nice wide body uçaklara ...
  • Hayırlı olsun. Havacılığımız adına çok sevindim.

Uçak sayısı bakımından Türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi durumundaki Onur Air, alımı konusunda anlaşmaya vardığı Airbus A330-322'lerden ilkini Türkiye'ye getirdi.

Onur Air filosuna katılan ilk A330 tipi uçak, geçtiğimiz cuma günü akşam saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı'na teker koydu. Daha önce İspanyol Iberworld ile Alman LTU adına uçan A330 bundan böyle Onur Havayolları filosunda uçacak.

Uçağın TC-OCA kuyruk tesciliyle göklerdeki yerini alacağı öğrenildi.

Onur Air'ın alımı konusunda anlaşmaya vardığı diğer iki A330'un da önümüzdeki ay filoya katılması bekleniyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

ONUR AIR İLK A330'UNU GETİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
TK 330 larını 2005 yılının sonunda teslim aldıktan sonra bi sure iç hatlarda izmir antalya ankara gibi routelarda ucurmuştur hatta transatlantik seferlere dahi bi sure verememis sadece uzak doğuya verebilmiştir. onur air da belli bir sortie yi tamamladıktan sonra ucaklarını JED base olarak SV a wet lease verecektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
arkadaşlar her yerde türküz arkadaşın dediği gibi, Thy nin 330ları ne zaman iç hat uçmuş bir allahın kulu söyleyebilir mi, bu teklifi üreticiye götürün de cevabınızı alın:)) hayırlı uğurlu olsun onur air, kazasız belasız uçuşlar dilerim, umarım sivil havacılığımız problemleri halleder de biz de yurt dışında çarpraz uçuşlara başlarız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
hayırlı olsun ... daha nice wide body uçaklara ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayırlı olsun. Havacılığımız adına çok sevindim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000