17 Ağustos 2011, Çarşamba 09:55:40

ONUR AIR GAZETECİLERLE İFTARDA BULUŞTU...

Onur Air dün akşam gazetecilerle buluştu...
  • onur aır saw merkezli uçuşlar yapsa çok iyi olur.saw dan ankaraya günde 12 uçak kalkıyo uçaklar ful gidip geliyp.onur saw dan ankara,adana,antalya,izmir,gaziantep,sivas bu noktalara uçsa uçaklar ful çeker.
  • SİZ UÇAK DİYORSUNUZ, KARADENİZDE BU ÇAĞDA HAYATINDA TRENE BİNMEMİŞ, TRENE DOKUNMAMIŞ YÜZBİNLERCE İNSAN YAŞIYOR, BU KADAR
  • Adam hele bilmem kaç senedir POST HOLDER. Lakin bu camiaya pek çok ADAM YETİŞTİRMİŞTİR.
  • ONUR AİR ANKARAYA BİRAN ÖNCE GELSİN ÇOK IYI OLUR EN KISA ZAMANDA ANKARAYA BEKLIYORUZ ONUR AİRİ.
Türkiye'nin en önemli özel havayolu şirketlerinden olan Onur Air, gazetecilere iftar yemeği verdi.
 
Genel Müdür Şahabettin Bolukçu'nun ev sahipliği yaptığı iftar yemeği Florya'daki Kaşıbeyaz Restaurant'ta gerçekleşti.
 
Yemeğin ardından gazetecilere kısa bir açıklama yapıp sohbet eden Bolukçu, oldukça açık konuştu.
 
Yeni açılan hangara değinen Genel Müdür, burada 450 personele iş imkanı sağlandığını ve istenilen düzeye gelindiğini ifade etti. Genel Merkezi de bu binaya taşıdıklarını belirten Bolukçu, Onur Air'ın genel durumu hakkında da bilgi verdi.
 
Filodaki uçakların Airbus'tan oluştuğunu ifade eden Onur Air Genel Müdürü Şahabettin Bolukçu, doluluk oranında yüzde 40 artış yaşadıklarını söyledi.
 
Şahabettin Bolukçu sözlerine şöyle devam etti: 'Atatürk Havalimanı'ndan artık Ankara'ya uçmak istiyoruz. Buna hakkımız var. Gerekli başvuruları yaptık. Cevap bekliyoruz. Günde 6 sefer düzenleyeceğiz. Halk, Ankara'ya ucuza da uçmalı. Bugün olmazda yarın, ama Ankara'ya mutlaka uçacağız' dedi. 


 
İç hatlardaki rekabete de değinen Bolukçu, 'Atatürk Havalimanı artık yeni bir iç hat oyuncusunu barındırmaz. Başarı sağlanması mümkün değil. Yolcu seçimini yaptı, uçacağı şirketi artık iyi biliyor. Bundan sonra yeni bir şirketin iç hatlarda başarı sağlaması pek mümkün görünmüyor' dedi.

Şahabaettin Bolukçu, 'mesela bir yolcu sabah uçtuğu bir şehirden akşam dönmek istiyor. Yada en geç yarın dönmek istiyor ama siz seferleri ikişer gün arayla yaparsanız yolcu sizi seçmiyor. Hergün sefer düzenleyen şirketle uçuyor. Yolcu için en önemli şeylerden biri devamlılıktır.'

'Fiyat konusu da önemli. Bir yolcu havalimanından taksiye binip Kadıköy'e gitmek istese 75 lira ödüyor. Biz ise 79 liraya Erzurum'a uçuyoruz' dedi.
 
Sabiha Gökçen'deki rekabate saygı duyduklarını ancak orada olmak istemediklerini sözlerine ekleyen Genel Müdür, 'Biz Atatürk Havalimanı'ndayız. Başka bir yere gitmeyi düşünmüyoruz. Farklı yerlere gitmek parçalanmak demek. Biz bütün olarak Atatürk Havalimanı'nda kalacağız' şeklinde konuştu.
 
Yeni seferlerin de müjdesini veren Şahabettin Bolukçu, 'Necef ve Odesa'ya uçuş başlatıyoruz. Şu anda Odesa'da bir arkadaşımız var. Anlaşmaları yürütüyor' dedi.

 
ONUR AIR GAZETECİLERLE İFTARDA BULUŞTU...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
onur aır saw merkezli uçuşlar yapsa çok iyi olur.saw dan ankaraya günde 12 uçak kalkıyo uçaklar ful gidip geliyp.onur saw dan ankara,adana,antalya,izmir,gaziantep,sivas bu noktalara uçsa uçaklar ful çeker.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
SİZ UÇAK DİYORSUNUZ, KARADENİZDE BU ÇAĞDA HAYATINDA TRENE BİNMEMİŞ, TRENE DOKUNMAMIŞ YÜZBİNLERCE İNSAN YAŞIYOR, BU KADAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Adam hele bilmem kaç senedir POST HOLDER. Lakin bu camiaya pek çok ADAM YETİŞTİRMİŞTİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ONUR AİR ANKARAYA BİRAN ÖNCE GELSİN ÇOK IYI OLUR EN KISA ZAMANDA ANKARAYA BEKLIYORUZ ONUR AİRİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000