26 Aralık 2015, Cumartesi 11:31:13

Onur Air filosuna bir A330 daha ekliyor

Onur Havayolları, filosuna bir adet Airbus A330-200 tipi uçak daha kattı. Onur Air'in yeni uçağı dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı.
  • Hımmm hımmm hımmmm aslında okadar paraya kabin ekipleri çok bile çalışıyor.maksimum performans minimum maaş.he sen yine beğenmiyosan git diceksinde işte dışarda işsizlik insanlar mecruriyetten;))fazla performans bekleyenlerede" emirates yanda;)"
  • Ekmek yediğiniz kaba pislemeyin, daha fazlasını hakettiğinizi düşünüyorsanız daha fazla veren yere gidin. Sadece aldığınız paraya bakmayın, şirkete ne katıyorsunuz hangi güzel uygulamayı proje haline getirip sundunuz? Şirketi daha iyi hale getirmek için ne yaptınız? O çok para veren şirketlerde çalışan arkadaşlarınıza sorun bakalım sadece sepet gibi uçarak mı alıyorlar o paraları? Hangi ek görevleri var? Zaten kalifiye bir elemansanız hangi şirkete gitseniz alırlar sizi. Eski bir onurlu olarak yolun açık olsun OnurAir diyorum. Sen büyü yere sağlam bas ki herzaman dönebileceğimiz bir kapımız olsun
  • Hayırlı uğurlu olsun, kazasız, belasız inşallah...
  • thy hakında değil. Yorum yazmicam :-)

Onur Havayolları geniş gövdeli uçak sayısını artırmaya devam ediyor. 

Filosunda halihazırda 8 adet Airbus A330 tipi uçak bulunan Onur Air, daha önceden Emirates ve Syphax Airlines'da da görev yapan ve TC-OCG tescili alan yeni uçağıyla birlikte filodaki A330 sayısını 9'a yükseltti. Dün, Almanya'nın Dresden kentindeki havalimanından 8Q-9002 sefer sayısı ile havalanan uçak, TSİ 19.15 sularında İstanbul Atatürk Havalimanı'na iniş yaptı. 

Bu uçakla birlikte Onur Air filosundaki uçak sayısı ise 10'u A320, 9'u A321 ve 9'u da A330 olmak üzere 28'e yükselmiş oldu.

Airbus Financial Services'den alınan uçak, ilk uçuşunu 2000 yılında gerçekleştirdi. 12 yıl boyunca Emirates'te görev yapan uçak, son iki yıldır Tunuslu havayolu şirketi Syphax Airlines'da görev yaptı.©AirportHaber

Onur Air filosuna bir A330 daha ekliyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

terbiyesizlikyapma ~ 3 yıl önce
Hımmm hımmm hımmmm aslında okadar paraya kabin ekipleri çok bile çalışıyor.maksimum performans minimum maaş.he sen yine beğenmiyosan git diceksinde işte dışarda işsizlik insanlar mecruriyetten;))fazla performans bekleyenlerede" emirates yanda;)"

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terbiyesizlik yapmayın ~ 3 yıl önce
Ekmek yediğiniz kaba pislemeyin, daha fazlasını hakettiğinizi düşünüyorsanız daha fazla veren yere gidin. Sadece aldığınız paraya bakmayın, şirkete ne katıyorsunuz hangi güzel uygulamayı proje haline getirip sundunuz? Şirketi daha iyi hale getirmek için ne yaptınız? O çok para veren şirketlerde çalışan arkadaşlarınıza sorun bakalım sadece sepet gibi uçarak mı alıyorlar o paraları? Hangi ek görevleri var? Zaten kalifiye bir elemansanız hangi şirkete gitseniz alırlar sizi. Eski bir onurlu olarak yolun açık olsun OnurAir diyorum. Sen büyü yere sağlam bas ki herzaman dönebileceğimiz bir kapımız olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cengomen ~ 3 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun, kazasız, belasız inşallah...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
thy hakında değil. Yorum yazmicam :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000