24 Eylül 2010, Cuma 15:39:43

ONUR AIR FACEBOOK'TAN UÇURACAK

Yaz sezonunda Facebook kullanıcılarına özel Erken Tatil ve Yaza Merhaba kampanyası düzenleyen Onur Air bu sefer de Ekim ayına özel bir kampanya düzenliyor.
  • Onur Air iyi bir havayolu tasiyicisidir reklama degil isine bakar ve doluluk oranlari da gayet iyidir.Ainesi istir kisinin lafa bakilmaz. Onur Pegasus gibileriyle kiyaslanirsa 5 yildizli sayilir.
  • Onur Air in avrupaya uçuşlarını durdurmasının nedenlerı var. Açıklasalarda halk duysa ! ONUR u kayıracağınıza suç ve kabahatlarını açıklasanız daha yararlı olur diye düşünüyorum. Insan hayatıyla oynamanın bedelini gün gelr ödersiniz... Bugun Amsterdama ucamıyorsa 2005 yılında yaşananları düşünün... Hollanda hükümeti haklıydı...
  • Sayin Yorumcular Aslinda ONUR AIR,in Internet , Gazete , Afisler reklamina ihtiyaci olmiyan bir hava yoludur. Ne yazikki Avrupa ulkelerine ucuslarini durduttu , Buda havayolundan kaynaklanmadi Avrupa ulkelerindeki Müdürlerden Kaynaklanan olaydir Eyer yolcu kaybina ugramissa Havayollarinin Burolarini kapatip Hic bir yolcusunu yolda birakmiyarak cekilmesi normaldir. Sayin SAHBETTIN BOLUKCU ve Sayin MEHMET PEKPAK Avrupa ulkelerindeki Buro yönetimiyle ilgilenip denetleseyidiler farkli ölürdu. Artik Tur öperatorlerin arkasinda ONUR AIR yok. DUSSELDORF hattinda Nerde görulmus bir tur öperatorun nerde ise Hava yolu kadar yolcu Tasidigini.
  • Hayırdır yaranız nerden kaynaklanıyor?

24-27 Eylül 2010 tarihleri arasında düzenlenecek kampanya kapsamında Onur Air'in kurumsal Facebook sayfası www.facebook.com/onurair adresinde sorulan soruyu doğru bilen herkes Onur Air'in 01-27 Ekim 2010 tarihleri arasındaki tüm iç hat uçuşlarında geçerli yüzde 20 indirim;

Kampanyayı en fazla facebook arkadaşına duyuran ilk 10 kişi bedava gidiş-dönüş uçak bileti;

Kampanya süresince her gün 5 kişi (100., 500.,1000., 1500. ve 2000. paylaşımı yapan) bedava tek yön uçak bileti kazanacak.

ONUR AIR FACEBOOK'TAN UÇURACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 8 yıl önce
Onur Air iyi bir havayolu tasiyicisidir reklama degil isine bakar ve doluluk oranlari da gayet iyidir.Ainesi istir kisinin lafa bakilmaz. Onur Pegasus gibileriyle kiyaslanirsa 5 yildizli sayilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Onur Air in avrupaya uçuşlarını durdurmasının nedenlerı var. Açıklasalarda halk duysa ! ONUR u kayıracağınıza suç ve kabahatlarını açıklasanız daha yararlı olur diye düşünüyorum. Insan hayatıyla oynamanın bedelini gün gelr ödersiniz... Bugun Amsterdama ucamıyorsa 2005 yılında yaşananları düşünün... Hollanda hükümeti haklıydı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sayin Yorumcular Aslinda ONUR AIR,in Internet , Gazete , Afisler reklamina ihtiyaci olmiyan bir hava yoludur. Ne yazikki Avrupa ulkelerine ucuslarini durduttu , Buda havayolundan kaynaklanmadi Avrupa ulkelerindeki Müdürlerden Kaynaklanan olaydir Eyer yolcu kaybina ugramissa Havayollarinin Burolarini kapatip Hic bir yolcusunu yolda birakmiyarak cekilmesi normaldir. Sayin SAHBETTIN BOLUKCU ve Sayin MEHMET PEKPAK Avrupa ulkelerindeki Buro yönetimiyle ilgilenip denetleseyidiler farkli ölürdu. Artik Tur öperatorlerin arkasinda ONUR AIR yok. DUSSELDORF hattinda Nerde görulmus bir tur öperatorun nerde ise Hava yolu kadar yolcu Tasidigini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayırdır yaranız nerden kaynaklanıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000