11 Kasım 2009, Çarşamba 12:17:54

ONLARIN NE GÜNAHI VAR?

Geçtiğimiz günlerde Saga Havayolları’nda yaşanan kabin memuru krizi yeni bir boyut kazandı.
  • vaalla alinmayan arkds uzuluyorum ama senn gbiler gelmedi diee seviniyorum cunku zaten sagada senn gbi surekli karalama icgudusne sahp birisine yer yok evet maaslar 2takst olablir ama bu sadce 1ay yasandi ertesi ayy 5gun erken yatti...
  • aferin sen sagada çalışmaya devam et ileride saga tekmeyi vurunca acaba aynı yorumu yapabilecekmisin merak ediyorum.maaş konusuna gelince artık yarım yarım 2 taksit halinde yatırmaya başladılar ama bi açıklama yok.soruncada banka yanlış yapmıştır diye yalan söyleniyor.gidişat çok kötü bunun sonu kapanmaya kadar gider.zaten bu yönetimle bu müdürlerle havayolu şirketimi yönetilir.herkesin değişmesi lazım öncelikle.planlama desen felç.canları sıkılınca ofise çağırırlar.ya saymakla bitmez.başvuruda bulunmak isteyen arkadaşlara tavsiyem sakın aman ha yakmayın kendinizi çok pişman olursunuz.para kazanıcam derken psikolojinizden olmayın.
  • alırlar arkadaşlar sıkmayın canınızı:)))))
  • artık ümidim kalmadı valla arkadaslar ne yalan söyliyim...alım falan yok herhalde..

Bilindiği üzere Saga Havayolları, eğitim verdiği 72 kabin memuru adayının 56’sıyle yollarını ayırmış, 16’sını işe almıştı. Bu duruma tepki gösteren kabin memuru adayları, Saga Havayolları’nı kendilerini mağdur etmekle suçlayarak mahkeme yoluna gideceklerini söylemişlerdi.

Sadece AirportHaber ve Airport TV’nin gündeme taşıdığı olayda 56 kabin memuru mağdur edildiklerini, borçlu duruma düştüklerini ve ailelerine mahcup olduklarını ifade etmişlerdi.

Saga Havayolları binası önünde toplanan söz konusu adaylar, Saga Havayolları’nın, işçi alımında kendilerini dışarıda bırakmaları sonrası yaşadıkları sıkıntıları AirportHaber ve Airport TV’ye aktarmışlardı.

Bundan sonra yaşanan süreçte ise, Saga Havayolları’nın ikinci bir alım yapacağı ancak görüntüsü yayınlanan ve haberde fotoğrafı bulunan adayların kesinlikle işe alınmayacağı öğrenildi.

Adaylar arasında, dertlerini anlatan ve mağduriyetlerinin giderilmesi için duydukları üzüntüyü AirportHaber ve Airport TV’ye aktarmış olanların  Saga Havayolları tarafından işe alınmayacağı belirtildi.

İkinci alımda değerlendirilmeyecek olanların mağduriyetlerin nasıl giderileceği ise merak konusu.

©AirportHaber Özel

ONLARIN NE GÜNAHI VAR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 8 yıl önce
vaalla alinmayan arkds uzuluyorum ama senn gbiler gelmedi diee seviniyorum cunku zaten sagada senn gbi surekli karalama icgudusne sahp birisine yer yok evet maaslar 2takst olablir ama bu sadce 1ay yasandi ertesi ayy 5gun erken yatti...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
aferin sen sagada çalışmaya devam et ileride saga tekmeyi vurunca acaba aynı yorumu yapabilecekmisin merak ediyorum.maaş konusuna gelince artık yarım yarım 2 taksit halinde yatırmaya başladılar ama bi açıklama yok.soruncada banka yanlış yapmıştır diye yalan söyleniyor.gidişat çok kötü bunun sonu kapanmaya kadar gider.zaten bu yönetimle bu müdürlerle havayolu şirketimi yönetilir.herkesin değişmesi lazım öncelikle.planlama desen felç.canları sıkılınca ofise çağırırlar.ya saymakla bitmez.başvuruda bulunmak isteyen arkadaşlara tavsiyem sakın aman ha yakmayın kendinizi çok pişman olursunuz.para kazanıcam derken psikolojinizden olmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
alırlar arkadaşlar sıkmayın canınızı:)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
artık ümidim kalmadı valla arkadaslar ne yalan söyliyim...alım falan yok herhalde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000