06 Aralık 2012, Perşembe 17:29:03

ONLARA İNAT DEVAM EDECEĞİZ!

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, hertürlü engellemelere rağmen havalimanı yapımına devam edeceklerini açıkladı...
  • Gerçekten söylenmesi gerekenler bunlar mıdır? Onlar yaksın biz yaparız ne demektir, hangi mantığa sığar. Kimden çıkıyor bunun bedeli. Milletten tabiki. Burada ki duruş, "Siz yakın inat değil biz yenisini yaparız" değil, "Sen benim milletimin malına nasıl zarar verirsin, kolaysa şimdi gel ve zarar ver" olmalıdır. Yazık etmeyin güzel Türkiyeme.
  • Havaalani mi yapacaklar bayrak diregi dikecekler?
  • 1923 de dikilen bayrağı sayenizde indirdilerde yine mi mağduru oynuyorsun akp? 2002 den beridir mağdursun, darbe diye yalanlarla içeriye attığınız insanların hesabını VERECEKSİNİZ! YOK ÖYLE İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ, DEVLETİN CEZA ÖDEMESİ. AKP LİLER ÖDEYECEK BEDEL. ÇOCUKLARINIZ, TORUNLARINIZ GİDECEK O MAHKEMEYE ŞİKAYETÇİ OLARAK. SONUNUZ ÇOK KÖTÜ.
  • Ülkede terör mü varmış? Yahu bizde atılan silahları açılım kutlamasındandır sanıyorduk...

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, doğudaki şantiyelerin teröristler tarafından sürekli basıldığını, onlara inat havalimanı yapımlarının devam edeceğini söyledi. Yıldırım, ülkenin her karış toprağına Türk bayrağını dikeceklerini kaydetti.

Antalya'nın Kemer ilçesi Grand Haber Otel'de düzenlenen Türkiye Haber İş Sendikası 50. kuruluş yıl dönümü etkinliğine katılan Yıldırım, burada bakanlığının 10 yıllık süreçteki yatırımlarını anlattı. Türkiye'nin ulaşım ve iletişimde çağ atladığını kaydeden Yıldırım, Şırnak ve Bingöl'de yapımları devam eden havalimanı şantiyelerinin sürekli teröristler tarafından basıldığını ifade etti.

Teröre inat buraya yatırımlara devam edeceklerini belirten Yıldırım, "Masum insanları korkutan sindiren öldüren eli silahlı katilleri hiç kimse bize şirin göstermeye çalışmasın. Bu mücadeleyi de yapacağız, ama bir taraftan da bölgenin ülkenin her tarafındaki sorunlarını çözmek zorundayız. Hakkari'ye, Yüksekova'ya havalimanı yapıyoruz. Hafta yok ki şantiye basılmıyor, iş makineleri yakılmıyor. Onlara inat oraya da havalimanını yapacağız. Şırnak'a da Bingöl'e de bu ülkenin her karış toprağına bu ay yıldızlı bayrağı dikeceğiz. Hiç kimse heveslenmesin" diye konuştu. (Zaman)

ONLARA İNAT DEVAM EDECEĞİZ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Bizim paramız ~ 5 yıl önce
Gerçekten söylenmesi gerekenler bunlar mıdır? Onlar yaksın biz yaparız ne demektir, hangi mantığa sığar. Kimden çıkıyor bunun bedeli. Milletten tabiki. Burada ki duruş, "Siz yakın inat değil biz yenisini yaparız" değil, "Sen benim milletimin malına nasıl zarar verirsin, kolaysa şimdi gel ve zarar ver" olmalıdır. Yazık etmeyin güzel Türkiyeme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bayrak ~ 5 yıl önce
Havaalani mi yapacaklar bayrak diregi dikecekler?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
prometheus ~ 5 yıl önce
1923 de dikilen bayrağı sayenizde indirdilerde yine mi mağduru oynuyorsun akp? 2002 den beridir mağdursun, darbe diye yalanlarla içeriye attığınız insanların hesabını VERECEKSİNİZ! YOK ÖYLE İNSAN HAKLARI MAHKEMESİ, DEVLETİN CEZA ÖDEMESİ. AKP LİLER ÖDEYECEK BEDEL. ÇOCUKLARINIZ, TORUNLARINIZ GİDECEK O MAHKEMEYE ŞİKAYETÇİ OLARAK. SONUNUZ ÇOK KÖTÜ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terör mü hani nerde ~ 5 yıl önce
Ülkede terör mü varmış? Yahu bizde atılan silahları açılım kutlamasındandır sanıyorduk...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000