19 Mayıs 2008, Pazartesi 08:18:25

Onlar, sektörün en yeni renkleri...

Türk Sivil Havacılık sektörüne yeni soluk getirecek olan Turkuaz Airlines geçtiğimiz haftasonu ilk kez görücüye çıktı..Turkuaz Havayolları'nın kabin memuru üniformaları davetlilerden tam not aldı...
  • Sevgili Rumuz, bu yazdıklarına sen inanıyormusun? Uçuş İşl. Bşk.nın, daha önce yöneticilik tecrübesi var mı, tabii ki bir yerden başlaması lazım ama bu hiçbir zaman start up bir şirket olmamalı, gelelim kaliteye en son nerede görev yapmış ve o şirket şu an ne durumda, Kabin Hizmetler, başında kim var? Birilerine yalakalık yapmak için böyle durumlara düşmeniz çok ayıp.Amacınız kendinize bir iş imkanı yaratmak ise bunun için farklı yolları denemelisiniz. herneyse ben Turkuaz'a başarılar diliyorum. nasıl olsa bugüne kadar kurulan şirketlerin hemen hepsi bir süre sonra ya el değiştirdi ya da yönetim. Turkuaz'ın el değiştirmeyeceği kesin ama yöneticiler değişmeye mahkum.
  • Turkuaz Havayollarına bende iyiki geldiniz demek istiyorum. Yolcuya aslında insana vereceğiniz önem şimdiden almak istediğiniz yada aldığınız uçakların yeniliğiyle kendini belli ediyor. Ayrıca bugüne kadar şahit olduğumuz tüm o zevksizlik abidesi üniformalardan sonra bu şık tasarım ve renk uyumundan dolayı sizi tebrik ederim. Sektörün dinamiklerini değiştireceğiniz bakış açınızdan belli oluyor.Bugüne kadar ince eleyip sık dokuyan bir şirket yöneticisinin Uçuş işletme, Kabin ve Kalite den sorumlu yöneticileri seçerkende gerekli titizliği gösterdiğinden eminim. Belki bu titizlik neden Fatih GÜNER' in yönetim kadrosunda olmadığının cevabıdır.
  • Sayın aero Turk tecrübenize hayran oldum:) sanırım siz de bu kadar haberdar olduğunuz sektördeki firmalardan birinde üst düzey yöneticisiniz,herkesi de çok iyi tanıyorsunuz ve havacılık sektöründeki rekabete ortak olacak bir firmaya santrayı gösteriyorsunuz,maçı kazanması için taktikler vermeye devam ediyorsunuz.. Sizi tanımayı çok isterdim,ne olur bu yomlardan bizi mahrum bırakmayın..Arkadaşlar iyi şanslar ve yola devam bu tür önyargılı ve kötü niyetli insanlar sizi yıldırmasın,hepimiz kader arkadaşıyız..
  • Sayın Bilen,felaketi istemekle dilemek arasında bir yerdesiniz,bence açıp size sorsunlar gerçi çok bilen çok yanılır derler ama...BUnca parayı verip kendilerine yeni uçak aldıklarına göre elbet sizden daha iyi bildikleri bir şey vardır...kolay gelsin Turkuaz,yolun engelsiz ve kötülerden,kötülüklerden uzak olsun,evlatlarımız da sana emanet..

İşte göklere yeni bir renk katacak Turkuaz Havayolları'nın Kabin Memurları:

Turkuaz Airlines

Turkuaz Airlines

Turkuaz Airlines

©AirportHaber.com

Onlar, sektörün en yeni renkleri...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Kırmızı Kart ~ 10 yıl önce
Sevgili Rumuz, bu yazdıklarına sen inanıyormusun? Uçuş İşl. Bşk.nın, daha önce yöneticilik tecrübesi var mı, tabii ki bir yerden başlaması lazım ama bu hiçbir zaman start up bir şirket olmamalı, gelelim kaliteye en son nerede görev yapmış ve o şirket şu an ne durumda, Kabin Hizmetler, başında kim var? Birilerine yalakalık yapmak için böyle durumlara düşmeniz çok ayıp.Amacınız kendinize bir iş imkanı yaratmak ise bunun için farklı yolları denemelisiniz. herneyse ben Turkuaz'a başarılar diliyorum. nasıl olsa bugüne kadar kurulan şirketlerin hemen hepsi bir süre sonra ya el değiştirdi ya da yönetim. Turkuaz'ın el değiştirmeyeceği kesin ama yöneticiler değişmeye mahkum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
Turkuaz Havayollarına bende iyiki geldiniz demek istiyorum. Yolcuya aslında insana vereceğiniz önem şimdiden almak istediğiniz yada aldığınız uçakların yeniliğiyle kendini belli ediyor. Ayrıca bugüne kadar şahit olduğumuz tüm o zevksizlik abidesi üniformalardan sonra bu şık tasarım ve renk uyumundan dolayı sizi tebrik ederim. Sektörün dinamiklerini değiştireceğiniz bakış açınızdan belli oluyor.Bugüne kadar ince eleyip sık dokuyan bir şirket yöneticisinin Uçuş işletme, Kabin ve Kalite den sorumlu yöneticileri seçerkende gerekli titizliği gösterdiğinden eminim. Belki bu titizlik neden Fatih GÜNER' in yönetim kadrosunda olmadığının cevabıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
euroturk ~ 10 yıl önce
Sayın aero Turk tecrübenize hayran oldum:) sanırım siz de bu kadar haberdar olduğunuz sektördeki firmalardan birinde üst düzey yöneticisiniz,herkesi de çok iyi tanıyorsunuz ve havacılık sektöründeki rekabete ortak olacak bir firmaya santrayı gösteriyorsunuz,maçı kazanması için taktikler vermeye devam ediyorsunuz.. Sizi tanımayı çok isterdim,ne olur bu yomlardan bizi mahrum bırakmayın..Arkadaşlar iyi şanslar ve yola devam bu tür önyargılı ve kötü niyetli insanlar sizi yıldırmasın,hepimiz kader arkadaşıyız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ANNE ~ 10 yıl önce
Sayın Bilen,felaketi istemekle dilemek arasında bir yerdesiniz,bence açıp size sorsunlar gerçi çok bilen çok yanılır derler ama...BUnca parayı verip kendilerine yeni uçak aldıklarına göre elbet sizden daha iyi bildikleri bir şey vardır...kolay gelsin Turkuaz,yolun engelsiz ve kötülerden,kötülüklerden uzak olsun,evlatlarımız da sana emanet..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000