06 Ağustos 2010, Cuma 19:09:04

ÖLÜM SAGA UÇAĞINDA YAKALADI

Dalaman'dan Manchester'a giden İngiliz yolcu, 10 bin metrede yaşamını yitirdi.
  • bu insanlar tabi havadan kabin memuru,pilot olmuşlar değilmi,sizin bildiğiniz kadar en az onlarda bilirler heralde.bence uçakta bir doktor vardı ve ölüm ilanını o verdi.refakatçisi falan da varsa yanında o istememiş olabilir
  • Ey ironiden anlamaz, cühela yorumcular. Tabi ki şehit değildir! Hatta sivil havacılıkta uçarak vefat eden kimse şehit değildir! İroni yaptım anlamamışsınız ahkam kesiyorsunuz. Şehadetin ne olduğunu ben sizden iyi bilirim!
  • bilmem biliyor musun havaalanlarında özel ya da dhmi nin bünyesinde bulunan sağlık klinikleri var.Böyle bir yolcu geldi check in e elbetteki doktor raporu olmadan uçamaz. Eğerki elinde uçabilir raporu varsa ve yanında refakatçisi olsun olmasın check in yapılır.Eğer ki rapor yok yolcu çok rahatlıkla alandaki bu sağlık kuruluşlaından da rapor alabilir.Uçaktaki kabin memuru sayısı kadar refakatsiz bu tarz yolcuların elbetteki raporu varsa uçabilir.Kaldıki yolcu beyanı esastır arkdaşlar.Sen 10 bin metrede kesin şöyle olur uçamazsın diyemiyorsun.30 haftalık hamile yolcuya ultrason ile kontrol etmeden,görmeden uçabilir raporu veren kuruluşdan ne beklersin.Bu uygulama tüm alanlarda aynı.ama malasef yanlış.Üzücü bir durum.....gerisi boş. YHM.
  • sanırım arkadas saka yapıyor. ucarken olenler sehit , kanser den olenler sehit, eee daha baska ne var. adam dunyayı calsın sonra sehit mekanı cennet olsun. yapmayın gozunuzu seveyim Allah akıl fikir vermiş biraz okuyun aydınlanın, basklarından duyma hurafelerle kirletmeyin cevrenizi
Güney sahillerinde tatilini tamamlayan İngiliz turist, ülkesine dönüş yolunda yaşamını yitirdi. Bu sabah saat 05.30'da Dalaman'dan Manchester'a giden Saga Havayolları uçağında bulunan İngiliz yolcu aniden fenalaştı. Uçaktaki kabin görevlileri fenalaşan yolcuya müdahale etmek istedi ancak İngiliz yolcu için artık yapılabilecek birşey yoktu.
Akciğer kanseri olduğu belirtilen yolcu, yerden metrelerce yüksekte yaşamını yitirdi. Kabin görevlileri tarafından uçağın arka bölümündeki boş koltuğa yatırılan İngiliz turistin cesedinin üzeri örtüldü.

Uçak Manchester'a indikten sonra yaşlı adamın cenazesi ambulansla morga kaldırıldı.

Airporthaber.com ÖZEL
ÖLÜM SAGA UÇAĞINDA YAKALADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu insanlar tabi havadan kabin memuru,pilot olmuşlar değilmi,sizin bildiğiniz kadar en az onlarda bilirler heralde.bence uçakta bir doktor vardı ve ölüm ilanını o verdi.refakatçisi falan da varsa yanında o istememiş olabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ey ironiden anlamaz, cühela yorumcular. Tabi ki şehit değildir! Hatta sivil havacılıkta uçarak vefat eden kimse şehit değildir! İroni yaptım anlamamışsınız ahkam kesiyorsunuz. Şehadetin ne olduğunu ben sizden iyi bilirim!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bilmem biliyor musun havaalanlarında özel ya da dhmi nin bünyesinde bulunan sağlık klinikleri var.Böyle bir yolcu geldi check in e elbetteki doktor raporu olmadan uçamaz. Eğerki elinde uçabilir raporu varsa ve yanında refakatçisi olsun olmasın check in yapılır.Eğer ki rapor yok yolcu çok rahatlıkla alandaki bu sağlık kuruluşlaından da rapor alabilir.Uçaktaki kabin memuru sayısı kadar refakatsiz bu tarz yolcuların elbetteki raporu varsa uçabilir.Kaldıki yolcu beyanı esastır arkdaşlar.Sen 10 bin metrede kesin şöyle olur uçamazsın diyemiyorsun.30 haftalık hamile yolcuya ultrason ile kontrol etmeden,görmeden uçabilir raporu veren kuruluşdan ne beklersin.Bu uygulama tüm alanlarda aynı.ama malasef yanlış.Üzücü bir durum.....gerisi boş. YHM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sanırım arkadas saka yapıyor. ucarken olenler sehit , kanser den olenler sehit, eee daha baska ne var. adam dunyayı calsın sonra sehit mekanı cennet olsun. yapmayın gozunuzu seveyim Allah akıl fikir vermiş biraz okuyun aydınlanın, basklarından duyma hurafelerle kirletmeyin cevrenizi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000