09 Mart 2009, Pazartesi 11:33:12

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU

Son dönemde haber altı yorumlarda yaşanan sıkıntılar yüzünden AirportHaber olarak aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyduk.
  • HELE ŞÜKÜR ÇOK BİLE GEÇKALDINIZ!
  • Havacılık camiasından olmayıp da haber altındaki yorumları okuyan vatandaşlarımız, haklı olarak seviyenin ne kadar düşük olduğunu görüyor ve tüm Havacıların aynı seviyede insanlar olduğunu düşünüyorlar. Lütfen camiaya yakışır yorumlar yapınız. Her ne kadar yorum sahibinin ismi cismi görünmese de , yine de burada koca bir sektörü temsil ettiğinizi unutmayınız. Tabiki eleştiri yapılacak ama herzaman seviyeyi korumamız lazım. Burası bir Futbol forumu değil. Sevgi ve saygılarımla. HRK
  • Airport Haber, hepimizin gurur duymasi gereken bir site. Bizim sektorumuze ait bir yayin grubu. Ne guzel kendimize ait bir ozel alanin olmasi. Hakaret iceren yorumlar uzun zamandir malesef sektorumuze yakismayan bicimde suruyordu. Nihayet bitecek.
  • peki ya nereye konuşacaz????tamamiyle sabiha gökçen patronlarının işi bu ... lütfen medyaya,konuşmayorum özgürlüğünüzede saygınız olsun.

Değerli okuyucularımız,

 

 

Havacılık sektörünün en önemli haber portalı olarak kamu hizmeti veren AirportHaber olarak, son dönemde haberlerimize yapılan yorumlar konusunda ciddi sıkıntılar yaşandığımız için açıklama yapma gereği hissettik.

 

Gün içerisinde gelen yüzlerce yorumu tek tek inceleyip siteye koyan editör arkadaşlarımız, zaman zaman bazı hassas konuları iş yoğunluğundan dolayı gözden kaçırabiliyor. Bu yüzden de hiç istemediğimiz sıkıntılar yaşanabiliyor.

 

Havacılık sektörünün, toplumun elit seviyesine  ait kişilerinden oluştuğunu varsayıyoruz ve bu tür yakışıksız yorumları yadırgadığımızı belirtmek istiyoruz.

 

Haber altındaki yorumların amacı, o haberle ilgili yapıcı eleştirilerin ve düşüncelerin paylaşılmasına imkan sağlamaktır. Bu amaçla kullanıldığı sürece de hiçbir sorun olmamaktadır. Ancak bazen yorumların maksadını aştığını üzülerek görmekteyiz.

 

Bu şartlar altında, kişilerin haysiyet, onur ve şerefine doğrudan saldırıda bulunan, şirketlerin ticari itibarına zarar verebilecek hiçbir yoruma sitede yer verilmeyecek, onay kriterleri çok daha katı olacaktır.

 

Siz okuyucularımızdan da bu konuda gerekli anlayışı göstereceğinizi umuyoruz…

OKURLARIMIZA ÖNEMLİ DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Misafir ~ 9 yıl önce
HELE ŞÜKÜR ÇOK BİLE GEÇKALDINIZ!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Havacılık camiasından olmayıp da haber altındaki yorumları okuyan vatandaşlarımız, haklı olarak seviyenin ne kadar düşük olduğunu görüyor ve tüm Havacıların aynı seviyede insanlar olduğunu düşünüyorlar. Lütfen camiaya yakışır yorumlar yapınız. Her ne kadar yorum sahibinin ismi cismi görünmese de , yine de burada koca bir sektörü temsil ettiğinizi unutmayınız. Tabiki eleştiri yapılacak ama herzaman seviyeyi korumamız lazım. Burası bir Futbol forumu değil. Sevgi ve saygılarımla. HRK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Airport Haber, hepimizin gurur duymasi gereken bir site. Bizim sektorumuze ait bir yayin grubu. Ne guzel kendimize ait bir ozel alanin olmasi. Hakaret iceren yorumlar uzun zamandir malesef sektorumuze yakismayan bicimde suruyordu. Nihayet bitecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
peki ya nereye konuşacaz????tamamiyle sabiha gökçen patronlarının işi bu ... lütfen medyaya,konuşmayorum özgürlüğünüzede saygınız olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000