04 Temmuz 2009, Cumartesi 09:49:07

Öger Türk Tur'dan müjdeli haber

Öger Türk Tur, birlikte çalıştığı acentelere Zonguldak Çaycuma Havaalanı’na yapılacak olan direkt seferler hakkında müjdeli haberi verdi.
  • oncelıkle tum hemserılerıme hayırlı olsun dıyorum...bır caycumalı olarak cok sevındım..benım merak ettıgım yer hızmetını kım verıyor ınen ucaga...
  • Sevgili Yurttasim, Germania Airlines test ucuslari yapti ona görede Rapor cizdi kendine. Elbette Havaalani kücük ne yapalim Frankfurtun Havaalanini Caycumaya tasiycak Halimiz yok ya. Yahu Meksika da Costa Ricada ne tehlikeli bölgeler var ucuslarda sorun yokta Caycuma ne bilim Allahin izniyle tedbirimizi alirsak a dan zye yani Güvenliginden tutun Itfaiyecisne bilemediniz Polisinden,Elektirikcisne hersey hazir olmali kabul ama onu Genel Müdür Özsahin herhalde düsünmüstür. Ama burasi Türkiye dedigin gibi biryandan terslik cikmaz insallah. Saygilarimla Hasan Miyanyedi
  • Bu hava alanında rüzgar altına ve kuzeyden esas bacaga girmek oldukca riskli.Bu havalanında havacılıga dair kac kişi calışır.?Bir tek elektrikçi var. Pisti kim kontrol edecek?itfaiye hizmetleri Vs.
  • Diyelim ki o ucak caycumaya geldi ve duramadı.Pistin sonunda evler baslıyor ve gene dag başlıyor.Duramadıgınız zaman vukuata hoşgeldiniz.Bu şirket oralara gidip inceleme yaptımı?Önce cangüvenligi derim.Bekleyelim görelim !

İşte Öger Türk Tur tarafından acentelere verilen o müjdeli haber:

Öger Türk Tur yine ilklere imza atmaya devam ediyoruz. Uzun süredir takip ettiğimiz ve sizlere de deklere etmiş olduğumuz Zonguldak direkt uçuşları başlatıyoruz.
Tarihte ilk gerçekleşecek olan direkt Zonguldak uçuşlarımızın tüm acentelerimize, bölgemize ve bize güvenen yolcularımıza hayırlı olmasını içtenlikle temenni ederiz.

Bir Acente şirketi olan şirketimiz Öger Türk Tur yine bizleri destekleyen siz saygıdeğer acentelerimizin de istek ve görüşleri doğrultusunda Düsseldorf’tan direkt Zonguldak uçuşlarını 22 Temmuz 2009’dan itibaren başlatıyor.

22 Temmuz 2009 Çarşamba  DÜSSELDORF-ZONGULDAK    Sabah 06:00
29 Temmuz 2009 Çarşamba  DÜSSELDORF-ZONGULDAK    Sabah 06:00
05 Ağustos  2009 Çarşamba DÜSSELDORF-ZONGULDAK    Sabah 06:00
11 Ağustos  2009 Salı  DÜSSELDORF-ZONGULDAK    Sabah 06:00
18 Ağustos  2009 Salı  DÜSSELDORF-ZONGULDAK    Sabah 06:00


Yukarıdaki seferlerimizin Türkiye gelişleri de Zonguldak-Sabiha Gökçen
Düsseldorf olarak sistemimize açılmıştır.

Saat, uçuş detayı ve fiyatları www.ogerfly.com adresinden takip edebilirsiniz.

Öger Türk Tur'dan müjdeli haber

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 9 yıl önce
oncelıkle tum hemserılerıme hayırlı olsun dıyorum...bır caycumalı olarak cok sevındım..benım merak ettıgım yer hızmetını kım verıyor ınen ucaga...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sevgili Yurttasim, Germania Airlines test ucuslari yapti ona görede Rapor cizdi kendine. Elbette Havaalani kücük ne yapalim Frankfurtun Havaalanini Caycumaya tasiycak Halimiz yok ya. Yahu Meksika da Costa Ricada ne tehlikeli bölgeler var ucuslarda sorun yokta Caycuma ne bilim Allahin izniyle tedbirimizi alirsak a dan zye yani Güvenliginden tutun Itfaiyecisne bilemediniz Polisinden,Elektirikcisne hersey hazir olmali kabul ama onu Genel Müdür Özsahin herhalde düsünmüstür. Ama burasi Türkiye dedigin gibi biryandan terslik cikmaz insallah. Saygilarimla Hasan Miyanyedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu hava alanında rüzgar altına ve kuzeyden esas bacaga girmek oldukca riskli.Bu havalanında havacılıga dair kac kişi calışır.?Bir tek elektrikçi var. Pisti kim kontrol edecek?itfaiye hizmetleri Vs.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Diyelim ki o ucak caycumaya geldi ve duramadı.Pistin sonunda evler baslıyor ve gene dag başlıyor.Duramadıgınız zaman vukuata hoşgeldiniz.Bu şirket oralara gidip inceleme yaptımı?Önce cangüvenligi derim.Bekleyelim görelim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000