08 Haziran 2009, Pazartesi 15:04:03

Öger Türk Tur'dan bir ilk daha

Avrupa'nın en büyük tur şirketlerinden biri olan Öger Türk Tur, Köln'den Kars'a direkt seferlere başlayacaklarını duyurdu.
  • Anadolu ile kurmus oldugumuz baglantilar ile Anavatanimizi bizlere rahatca kavusturdukari icin yapmis olduklari calismalarindan dolayi tüm Öger Türk Tur ekibine basarilarinin devamini diliyorum. Bir sonraki ucus noktanizin Denizli ve Diyarbakir olmasinida diliyorum.Saygilarimla ÜNAL KARHAN
  • zavalli denizli ne uzadi ne kisaldi basladigi gibi duruyor,thy gücbela ankara seferlerini baslatmisti onuda kaldirdilar.bu gidisle havaalaninida kapatacaklar.
  • münih-usak direkt diyorum,baska da bi seycik demiyorum.
  • atlar yine erzurumada başlatn die. :)

Öger Türk Tur, yine bir ilki başardıklarını Köln'den Kars'a direkt seferlere başlayacaklarını acentelerine bildirdi.

İşte Öger'den acentelerine gönderilen o bildiri;

Sayin Acentelerimiz,

Kuzey Ren Westfalya  eyaletinde siz degerli acentelerimizinde destekleri ile sürekli ilkleri gerçeklestiren Öger Türk Tur, yine bir ilke imza atıyor.

Yaz 2009 programında sizlere daha önceden bildirmiş olduğumuz gibi, 10 Haziran 2009 Çarsamba günü saat 15:10`da bölgemizden yine bir ilk olan KÖLN`den KARS`a ilk direkt seferimizi siz saygideğer acentelerimizin destekleri ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm acentelerimize bölgemizdeki ilkleri gerçekleştirmemizde vermiş oldukları destekten ve Öger Türk Tur`la işbirliklerinden dolayı teşekkürü borÇ biliriz.

Tüm acente ve yolcularımıza hayırlı olmasını temenni eder,

İyi çalismalar dileriz.

Saygilarimizla

ÖGER TÜRK TUR

Öger Türk Tur'dan bir ilk daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
Anadolu ile kurmus oldugumuz baglantilar ile Anavatanimizi bizlere rahatca kavusturdukari icin yapmis olduklari calismalarindan dolayi tüm Öger Türk Tur ekibine basarilarinin devamini diliyorum. Bir sonraki ucus noktanizin Denizli ve Diyarbakir olmasinida diliyorum.Saygilarimla ÜNAL KARHAN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
zavalli denizli ne uzadi ne kisaldi basladigi gibi duruyor,thy gücbela ankara seferlerini baslatmisti onuda kaldirdilar.bu gidisle havaalaninida kapatacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
münih-usak direkt diyorum,baska da bi seycik demiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
atlar yine erzurumada başlatn die. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000