02 Eylül 2009, Çarşamba 11:22:58

Öger Türk Tur'dan bir atak daha

Türkiye’de atıl durumdaki havaalanlarını uçakla tanıştıran Öger Türk Tur’dan Elazığlılar’a müjdeli haber var.
  • tsk Oger turk yeni elazig... ama belcika havaanlani-elazig havaanlani ne degil?
  • Tebrikler Öger Tura. Elazığ-Almanya seferlerindeki doluluk oranının çok yüksek olacağından eminim. Öger Tur ve Elazığımıza hayırlı olsun.
  • + Diyarbakir'ta olacak
  • Öger e bu yakisir zaten hic süprüz degil bu yenilikler zonguldaktan sonra Elazig yakinda hangi sehirler sirada görecez!!!

Yıllardır Almanya’dan doğrudan uçak seferlerinin özlemini çeken birçok il, Öger Türk Tur sayesinde uçakla tanışmaya devam ediyor.

Haziran ayında Almanya’dan doğrudan Kars, Temmuz ayında ise Zonguldak Çaycuma seferler başlayan Öger Türk Tur, bu kez başka bir il’i direkt seferlerle Almanya’ya bağlıyor.

Direkt sefer planlanan son il ise Elazığ Havaalanı oldu. Bir süredir Almanya’dan Elazığ’a yapılacak seferlerin alt yapı çalışmalarını yürüten Öger Türk Tur, sonunda müjdeyi verdi.

Frankfurt, Düsseldorf ve Stuttgart’tan Elazığ’a yapılacak seferlerin 1 Haziran 2010’dan itibaren başlayacağı haberini veren Öger Türk Tur Genel Müdürü Selim Ataş, “ Almanya’daki 28 havaalanından Türkiye’deki 17 havaalanına sefer yapıyoruz. Son uçuş noktamız ise Elazığ olacak. Yıllardır Almanya’dan uçak özlemi çeken Elazığlılar, artık saatler süren İstanbul ya da Ankara’dan aktarmalı uçma derdinden kurtulacak, 3-4 saatte ulaşımlarını sağlama imkanı bulacaklar” dedi.

Öger Türk Tur

Öger Türk Tur'dan bir atak daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
tsk Oger turk yeni elazig... ama belcika havaanlani-elazig havaanlani ne degil?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tebrikler Öger Tura. Elazığ-Almanya seferlerindeki doluluk oranının çok yüksek olacağından eminim. Öger Tur ve Elazığımıza hayırlı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
+ Diyarbakir'ta olacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Öger e bu yakisir zaten hic süprüz degil bu yenilikler zonguldaktan sonra Elazig yakinda hangi sehirler sirada görecez!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000