28 Mart 2010, Pazar 17:02:22

ÖGER TÜRK TUR'A JEST

Türkiye’nin bir çok yerine Almanya’dan seferler yapan Öger Türk Tur yarın Elazığ seferlerine başlıyor.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Hayır. yarın HamburgInternational gidiyor A319 ;=)
  • sivas hattı yolcu eksikliğinden kapanmadı 2008 istatistiklerine bakabilirsin temmuza kadar gelişler temmuzdan sonra gidişler fulldu öyle yalandan full değil hemde boş koltuk yoktu üstelik boş gidecek denen ( dolu dönüşü ) 60 kadar yolcuyla gitti sivastaki acenta bile inanamadı ha neden bıraktı emin ol hiç kimse bilmiyor
  • Bu boyama şekli bana 2001-2004 yılları arasında Antalya Türkiye de kurulan, sonra kırmızı olan bir şirketimizi hatırlattı gibi.

Türkiye’nin bir çok yerine Almanya’dan seferler yapan Öger Türk Tur yarın Elazığ seferlerine başlıyor. Ertesi gün Zonguldak ve hemen ardında da Bursa Seferleri başlayacak.

Öger Türk Tur’un 4 yıldır çalıştığı XL Airlines ile Elazığ seferleri yapılacak. XL Airlines, Öger Türk Tur’a bir jest yaparak şirketin logosunu uçaklarının kuyruğuna yapıştırdı.

Elazığ seferleri öncesinde Öger Türk Tur’a yapılan bu jest şirket yönetimi tarafından memnuniyetle karşılandı. Boeing 737-800 tipi uçak yarın Elazığ’a inecek.

ÖGER TÜRK TUR'A JEST

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Hayır. yarın HamburgInternational gidiyor A319 ;=)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sivas hattı yolcu eksikliğinden kapanmadı 2008 istatistiklerine bakabilirsin temmuza kadar gelişler temmuzdan sonra gidişler fulldu öyle yalandan full değil hemde boş koltuk yoktu üstelik boş gidecek denen ( dolu dönüşü ) 60 kadar yolcuyla gitti sivastaki acenta bile inanamadı ha neden bıraktı emin ol hiç kimse bilmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu boyama şekli bana 2001-2004 yılları arasında Antalya Türkiye de kurulan, sonra kırmızı olan bir şirketimizi hatırlattı gibi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000